ارسال به سراسر کشور

با سلام و تشکر از از مشتریان ارجمند آوا ای وی ال که این فروشگاه را برای خرید محصول خود انتخاب کرده اید، به اطلاع شما می رسانیم که این فروشگاه محصولات خود را به دو شیوه ی حضوری و غیر حضوری (ارسال به سراسر نقاط کشور) ارائه می کند.

خرید حضوری:

در صورت خرید حضوری شما میتوانید محصول خود را ضمن مشاهده و تحویل در محل فروشگاه، تست کرده و از سلامت کالای خود اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر فرصت تست کالا در فروشگاه، آوا ای وی ال یک هفته مهلت تست اصالت و سلامت کالا را برای تمامی مشتریان خود تضمین میکند که از ویژگی های منحصر بفرد خرید از این فروشگاه می باشد. همچنین محصولات ما دارای یک سال گارانتی آوا ای وی ال هستند که در برخی محصولات این مدت گارانتی، بیشتر هم خواهد بود (اطلاعات بیشتر در شرایط گارانتی) .

نحوه پرداخت در خرید حضوری با توجه به نوسانات بازار ارز و قیمت کالا ها فقط به صورت نقدی است و پس از تسویه کامل، کالا به شما تحویل خواهد شد.

نکته: لطفا قبل از تشریف فرمایی به محل فروشگاه، از طریق راه های ارتباطی ما، زمان حضور خود را هماهنگ فرمایید.

خرید غیر حضوری:

در صورت خرید غیر حضوری، کالای شما طی 24 الی 48 ساعت (وابسته به مسافت مقصد) به حضورتان ارسال خواهد شد. در روش خرید غیر حضوری هم شرایط یک هفته مهلت تست اصالت و سلامت کالا برای شما مشتریان گرامی لحاظ میگردد و تمامی محصولات دارای گارانتی می باشد.

نحوه پرداخت در حالت غیر حضوری: پس از تماس با کارشناسان ما و اطلاع از قیمت روز کالای مورد نظر، مبلغ کالا به صورت کامل، به یکی از شماره حساب های زیر واریز میگردد و پس از تسویه حساب، بلافاصله کالای شما به اقصی نقاط ایران ارسال خواهد شد.

بانک ملی به نام بهروز مسلم خانی
شماره حساب: 0112379103007             شماره کارت: 6037997503906746

و یا

بانک ملت به نام بهروز مسلم خانی

شماره حساب: 5437044476                   شماره کارت:       6104337864437916

فروشگاه اينترنتي آوا ای وی ال به منظور رضايت بيشتر مشتريان، سرويس رايگان تحويل كالا در سراسر ایران را با شرايط زير فراهم نموده است.

شرايط تحويل رايگان كالا

  • برای برخورداری از امتیاز ارسال رایگان مبلغ خرید آنلاین شما باید حداقل 5۰۰۰۰۰ تومان باشد.
  • تحویل رایگان داخل تهران توسط تیپاکس و پیک موتوری می باشد.
  • ارسال به شهرستان های بزرگ توسط شرکت پست یا تیپاکس انجام می گیرد و ارسال هرگونه کالا به این شهرها رایگان است.
  • در صورت وجود کالای سنگین در سبد خرید هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد .
  • ارسال به دیگر شهرستان ها نیز توسط شرکت پست انجام می پذیرد و ارسال کالا به این شهرستان ها نیز به جز در موارد خاص رایگان می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی دقیق تر با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره، مقایسه و خرید با کیفیت را در آوا ای وی ال تجربه فرمایید…