آمپلی فایر کرون Crown XLI800

آمپلی فایر کرون Crown XLI800

قدرتمند ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد - این کلمات تعریف کننده تقویت کننده قدرت Crown's XLi 800 و همچنین سایر آمپرهای سری XLi را تعریف می کنند. این که آیا شما یک موسیقیدان ، دی جی یا مهندس صدا هستید ، مطمئناً از آنچه این آمپلی فایر بسیار ناهموار برای سیستم PA شما انجام می دهد قدردانی می کنید. 

آمپلی فایر Crown i-Tech 5000 HD

آمپلی فایر Crown i-Tech 5000 HD

اجرا را با آمپلی فایر Crown i-Tech 5000 HD قدرت دهید. I-T5000 HD یک تقویت کننده تور در سطح حرفه ای است که برای سخت گیری های جاده ساخته شده است. این آمپ آنقدر پیشگام است که فناوری آن دارای پنج اختراع جدید است که سه مورد از آنها در منبع تغذیه است. 

آمپلی فایر کرون Crown XLS-1000

آمپلی فایر کرون Crown XLS-1000

آمپلی فایر کرون Crown XLS-1000 استانداردی را برای سیستم های قابل حمل PA با کارایی ، فناوری و مقرون به صرفه بودن تعریف نمی کنند. انعطاف پذیری سودمند آن شامل ورودی های متعدد است ، بنابراین می توانید هر چیزی را وصل کنید و در هر مکانی بازی کنید ، همراه با چندین تنظیم تنظیمات سیستم. 

آمپلی فایر کرون Crown XLI-1500

آمپلی فایر کرون Crown XLI-1500

آمپلی فایر کرون crown xli-1500 قدرتمند ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد - این کلمات تعریف کننده تقویت کننده قدرت Crown's XLi 1500 و همچنین سایر آمپرهای سری XLi را تعریف می کنند. این که آیا شما یک موسیقیدان ، دی جی یا مهندس صدا هستید ، مطمئناً از آنچه این آمپلی فایر بسیار ناهموار برای سیستم PA شما انجام می دهد قدردانی می کنید. 

آمپلی فایر Crown i-Tech 9000 HD

آمپلی فایر Crown i-Tech 9000 HD

آمپلی فایر Crown i-Tech 9000 HD یک تقویت کننده توان با کارایی بالا است که برای کاربردهای حرفه ای طراحی شده است. این آمپلی فایر دارای محفظه rackmount براق و بسته بندی شده با فناوری های نوآورانه است که عملکرد کلاس جهانی و سهولت استفاده را ارائه می دهد. مدار کلاس I ثبت شده با استفاده از قدرت کارآمد برای پایین نگه داشتن جریان فعلی و در عین حال خروجی صوتی قدرتمند را فراهم می کند.

آمپلی فایر کرون Crown XLI-3500

آمپلی فایر کرون Crown XLI-3500

قدرتمند ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد - این کلمات تعریف کننده آمپلی فایر کرون Crown XLI-3500 و همچنین سایر آمپرهای سری XLi را تعریف می کنند. این که آیا شما یک موسیقیدان ، دی جی یا مهندس صدا هستید ، مطمئناً از آنچه این آمپلی فایر بسیار ناهموار برای سیستم PA شما انجام می دهد قدردانی می کنید. 

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 12000i

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 12000i

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 12000i ، میراث ماکروتکن را با دقت و جزئیات بی نظیر صوتی ادامه می دهند و کیفیت صدا را بالاتر از همه قرار می دهند. مدار انحصاری ، کلاس برش کلاس I از آمپلی فایر با ضایعات کمتری بیشتر می شود. هر مدل دارای یک منبع تغذیه جهانی است که برای تأمین حداکثر توان در هر کشور طراحی شده است. 

آمپلی فایر کرون Crown XLI-2500

آمپلی فایر کرون Crown XLI-2500

قدرتمند ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد - این کلمات تعریف کننده تقویت کننده قدرت Crown's XLi 2500 و همچنین سایر آمپرهای سری XLi را تعریف می کنند. این که آیا شما یک موسیقیدان ، دی جی یا مهندس صدا هستید ، مطمئناً از آنچه این آمپلی فایر بسیار ناهموار برای سیستم PA شما انجام می دهد قدردانی می کنید. 

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 5000i

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 5000i

MA-5000i از تاج صوتی یک تقویت کننده قدرت استریو حرفه ای طراحی شده برای برنامه های نصب است. خانه های شاسی ناهموار مدار کلاس-I را به ثبت رساندند ، که صدای با کیفیتی را ارائه می دهد و با کمترین انرژی تلف شده ، بیشترین توان را از تقویت کننده می گیرید. 

آمپلی فایر Crown i-Tech 12000 HD

آمپلی فایر Crown i-Tech 12000 HD

تقویت کننده قدرت OVERVIEW Crown Two Channel 4500W @ 4 Ohm ، I-Tech IT 12000HD دو کاناله ، 4500W @ 4Ω تقویت کننده برق در داخل و خارج ، I-Tech HD یکی از پیشرفته ترین آمپلی فایرهای حرفه ای تور در بازار امروز است.  با تکیه بر ده ها سال نوآوری ، اختراع و بینش تاج شناخته شده است ، I-Tech HD دارای پنج حق اختراع جدید - سه منبع تغذیه به تنهایی - به شما آمپلی می دهد که بسیار فراتر از حد انتظار است.

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 9000i

آمپلی فایر کرون Crown MACRO-Tech MA 9000i

MA-9000i از تاج صوتی یک تقویت کننده قدرت استریو حرفه ای طراحی شده برای برنامه های نصب است. خانه های شاسی ناهموار مدار کلاس-I را به ثبت رساندند ، که صدای با کیفیتی را ارائه می دهد و با کمترین انرژی تلف شده ، بیشترین توان را از تقویت کننده می گیرید. تقویت کننده دارای بار داخلی ، ولتاژ خط و مانیتور I / O برای محافظت در برابر خطا و شورت است. اگر یک کانال یک خرابی را تجربه کند ، تمام تقویت کننده خاموش می شود و به طور بالقوه تجهیزات شما را ذخیره می کند.

پاور آمپلی فایر کرون Crown XLS 2502

پاور آمپلی فایر کرون Crown XLS 2502

پاور آمپلی فایر کرون Crown XLS 2502 نمایانگر قدرتمندی برای سری Crown's DriveCore است. علاوه بر ظاهر براق خود ، XLS 2502 نمایشگر LCD بزرگی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از پارامترهای خود و همچنین قابلیت های DSP عظیم استفاده کنید تا از کیفیت صدای خود نهایت استفاده را ببرید.