راهنمای خرید باند اکتیو دایناکورد

نکاتی مهم برای خرید باند اکتیو دایناکورد که حتما مورد استفاده خواهد بود : باند های پسیو از جمله محصولاتی است که در رده تجهیزات صوتی بسیار پر کاربرد بوده و طیف گسترده ای از نیاز ها را شامل می شود، از اجرا های زنده و تجهیز سالن های بزرگ گرفته تا استفاده های شخصی
کمپانی بزرگ دایناکورد نیز یکی از تولید کنندگان مطرح، خوش نام و قدیمی در این عرصه است که در سال 1945 میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوازم و تجهیزات صوتی حرفه ای آغاز نمود
75 سال تجربه و پشتوانه ی فنی بالا و مهندسی قوی محصولات که با کیفیت ساخت بالایی همراه گشته باعث شده تا این کمپانی بزرگ آلمانی از گزینه های مطلوب برای کاربران، اعم از حرفه ای و یا کاربران معمولی باشد
طیف گسترده ای از مدل ها در بازار پیش روی مصرف کنندگان قرار داشته و ایشان با توجه به نوع کاربری و سطح توقع و بودجه خود می توانند بهترین گزینه را برگزینند
از مدل های قدرتمند در باند های پسیو دایناکورد می توان به D12.3 با حداکثر توان خروجی 1400 وات و حداکثر SPL برابر با 131 دسی بل و یا مدل A115 با توان خروجی 1600 وات و حداکثر SPL معادل 129 دسی بل، مدل D15.3 با توان خروجی 2000 وات و حداکثر SPL برابر با 133 دسی بل و یا مدل C25.2 با 4000 وات توان خروجی و حداکثر SPL معادل 139 دسی بل اشاره داشت
فروشگاه Ava-Avl به عنوان نمایندگی فروش و خدمات برند دایناکورد، در طول بیش از 15 سال سابقه خدمت رسانی خود، همواره افتخار داشته تا جدید ترین محصولات این برند بزرگ باواریایی را با کیفیتی بالا و قیمت مناسب به مشتریان گرامی عرضه کند
با خرید باند اکتیو دایناکورد از فروشگاه Ava-Avl ضمن برخورداری از یک سال گارانتی شرکت Ava-Avl با امکان ارسال محصولات به سراسر ایران ، خریدی راحت و امن را تجربه نمایید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-D 8A

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-D 8A

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-D 8A، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD است. تمام زحماتی که برای اجرای یک قطعه موسیقی و یا یک کنسرت کشیده می‌شود، به ثمر نخواهد نشست، مگر با استفاده از اسپیکر و باند اکتیو یا پسیو مناسب آن کار . این اسپیکر با توجه به حجم 8 اینچی خود، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در سالن های کوچک، رستوران ها، بیمتارستان ها و پیجینگ و سخنرانی در فضاهای متوسط به کار برده می شود .

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 112A

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 112A

باند اکتیو دایناکورد Dynacord A 112A، بلندگویی دو راهه، از جمله باند های مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. حداکثر توان تولیدی آمپلی فایر این باند اکتیو ۵۰۰ وات می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۶۵ هرتز الی ۱۶ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۱۶٫۸کیلوگرم می باشد. عرض این باند اکتیو ۶۰۷ میلی متر، ارتفاع آن ۳۶۲ میلی متر و عمق آن ۳۴۰ میلی متر می باشد.

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 115A

باند اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 115A

باند اکتیو دایناکورد Dynacord A 115A، بلندگویی دو راهه، از جمله باندهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. حداکثر توان تولیدی آمپلی فایر این باند اکتیو ۵۰۰ وات می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۶۰ هرتز الی ۱۶ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۲۲٫۵ کیلوگرم می باشد. عرض این باند اکتیو ۷۰۸ میلی متر، ارتفاع آن ۴۳۲ میلی متر و عمق آن ۳۸۲ میلی متر می باشد .

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 118A

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-A 118A

ساب ووفر دایناکورد Dynacord A 118A، بلندگویی دو راهه، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. حداکثر توان تولیدی آمپلی فایر این ساب ووفر ۴۰۰ وات می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۵۰ الی ۱۰۰ هرتز و وزن این بلندگو بطور خالص ۳۱٫۳ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۶۱ میلی متر، ارتفاع آن ۵۰۷ میلی متر و عمق آن ۵۷۴ میلی متر می باشد.

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-PSD 215

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-PSD 215

ساب ووفر دایناکورد Dynacord PSD215، ساب ووفر ۲ کاناله از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۱۰۰۰ وات TOP و ۱۰۰۰ وات SUB و حداکثر توان تولیدی آمپلی بلندگو ۳۲۰۰ وات می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر نیز از ۴۰ هرتز تا فرکانس تنظیمی DSP آن می باشد. وزن این بلندگو بطور خالص ۳۷٫۲ کیلوگرم می باشد.

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-PSD 218

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-PSD 218

ساب ووفر اکتیو دایناکورد Dynacord PSD 218، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۱۰۰۰ وات TOP و ۱۰۰۰ وات SUB و حداکثر توان تولیدی آمپلی ساب ووفر ۳۲۰۰ وات می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفرنیز از ۳۴ هرتز تا فرکانس تنظیمی DSP آن می باشد. وزن این بلندگو بطور خالص ۴۵٫۲ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۷۵۹ میلی متر، ارتفاع آن ۵۷۵ میلی متر و عمق آن ۶۹۴ میلی متر می باشد.

باند مانیتورینگ اکتیو دایناکورد DYNACORD-AXM 12A

باند مانیتورینگ اکتیو دایناکورد DYNACORD-AXM 12

وظیفه‌ی باند مانیتورینگ، تولید دقیق‌ترین صدا بدون  ایجاد تغییر در جزئیات و مشخصات آن است. به این ترتیب می‌ توانید در زمان ضبط، ادیت، میکس و مستر موسیقی، بهترین صدا را برای پخش در سیستم‌های صوتی مختلف آماده کنید، هرچند که دقت، تنها مشخصه‌ی یک اسپیکر مناسب نیست.

ساب ووفر اکتیو دایناکورد DYNACORD-POWER SUB 312

ساب ووفر دایناکورد Dynacord PowerSub 312، ساب ووفر سه کاناله ای است از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۱۳۰۰ وات مداوم (۲ تا ۲۵۰ وات MH و ۸۰۰ وات LF) و حداکثر توان تولیدی آمپلی فایر آن ۱۸۰۰ وات می باشد. همچنین رنج فرکانسی این ساب ووفر ۴۴ الی ۱۳۰ هرتز می باشد.