نیم نگاهی به برند و باند آوا در ایران 

صدا بخش جدایی ناپذیر هستی است. به همین خاطر از دیرباز موضوع صدا و کیفیت آن مورد توجه همگان بوده و این امر موجب شده موسسات بسیاری (تحقیقاتی ، علمی، صنعتی، تجاری، …) در سراسر دنیا همت و توان خود را به ارتقا کیفی و کارآمد تر کردن تجهیزات شنیداری صرف نمایند.

از این رو AVA PRO AUDIO با هدف تامین نیازهای داخلی با در نظر داشتن نوع و جنس صدای مورد پسند هموطنان عزیز و همچنین تلاش برای افزایش صادرات کالای مرغوبی که با عبارت زیبای < ساخت ایران> مزین شده باشد، اقدام به انجام مطالعات و تحقیقات بسیار دقیق و طولانی با بکار گیری و توجه به آخرین دستاوردهای علمی و تجهیزات حوزه صدا در مجامع مرتبط در سطح جهان و بدنبال آن راه اندازی خط تولید اسپیکرهای حرفه ای نمود.

همکاری و بهره مندی از قطعات شرکتهای معتبری همچون B&C،Powersoft و Lavoce بر اطمینان بخش تر شدن محصولات AVA PRO AUDIO افزوده است.

مزایای فراوان باند آوا در مقایسه با دیگر تولیدکنندگان این صنعت در داخل کشور و همچنین رقبای خارجی، موجب شده در فاصله زمانی کوتاهی از آغاز عرضه این محصولات به بازار صدا، آوا به همراهی متخصصین و کارشناسان نام آشنای صنعت صوت مفتخر گردد. این اقبال و همراهی مسئولیت و انگیزه کارکنان آوا را در تلاش هر چه بیشتر برای به روز رسانی و تقدیم خدماتی هر چه بهتر  و بیشتر مضاعف نموده است.

شرکت آوا از شهرت بین المللی برای تهیه جوایز برنده جوایز برخوردار است و با استفاده از حق بیمه ثبت اختراع از سیستم های باند و بلندگو حرفه ای در طیف وسیعی از برنامه های صوتی و نصب مستقیم استفاده می کند.

به عنوان رهبران جهانی در فن آوری آرایه خط بهینه شده ، آرایه های بلندگو چند سلولی بلندگو (MLA) و آرایه های منفعل Wavefront Precision ، با ترکیب طراحی مدرن صوتی با نرم افزار پیش بینی و بهینه سازی بسیار دقیق ، پوشش صدای بی نظیری ، قوام و کنترل مخاطبان را فراهم می آورند.

محدوده های قابل حمل عملکرد ، پوشش و سالها قابلیت اطمینان در کلاس را ارائه می دهند ، در حالی که مانیتورهای مرحله ما تبدیل به استانداردهای صنعت شده اند که معتبرترین مراحل را در بر می گیرد.

محدوده های نصب باند آوا و ساب ووفر اختصاصی در حال تعریف دوباره عملکرد صوتی در گروه خود هستند و در عین حال سودآوری تجاری را به عنوان رهبر بازار ارائه می دهند.

در فروشگاه آوا ای وی ال تمامی باند های آوا را برای شما عزیزان عرضه کرده ایم که می توانید با قیمتی فوق العاده خرید نمایید .

باند پسیو آوا AVA.E61

13,700,000 تومان

باند پسیو آوا AVA.E121-V2

17,000,000 تومان

هورن اسپیکر آوا AVA.H200

11,500,000 تومان

هورن اسپیکر آوا AVA.HW853

29,500,000 تومان

باند پسیو آوا AVA.E151-V2

19,500,000 تومان

باند آوا AVA P152

28,500,000 تومان

باند آوا AVA P151

24,800,000 تومان

باند آوا AVA E151

19,500,000 تومان

باند آوا AVA E121

17,000,000 تومان