معرفی قدرت باند پسیو دایناکورد

بهتر است درباره ی باند پسیو دایناکورد بیشتر بدانید تا بتوانید با اطلاعات دقیق تری ان را انتخاب کنید.میکسرهای قدرت جمع و جور PowerMate ، دانش عمیق را بر اساس تحقیق ، توسعه و ارتباط متقابل ما با مشتریان در بازار صوتی حرفه ای ، برای ده ها سال به کار می گیرند. شما با داشتن PowerMate صاحب یک میکسر قدرت هستید که طیف گسترده ای از عملکرد ها را در یک قاب بسیار جمع و جور ارائه می دهد. تجارب نگران کننده در مورد کابل کشی و میکسر ، آمپلی فایر ، واحد FX و اکولایزر را فراموش کنید. اکنون صاحب دستگاهی با اجزای سازگار و بهینه هستید. شکل کنسول ارگونومیک کنسول و کنترل های به وضوح ساختار یافته ، نمای کاملی را برای دسترسی سریع در همه زمان ها ارائه می دهد. نمایش انواع باند پسیو

نحوه استفاده از باند پسیو دایناکورد

همچنین در هنگام حمل و نقل به سرعت یاد خواهید گرفت که از برتری باند پسیو دایناکورد قدردانی کنید: ابعاد جمع و جور و وزن کم ، به علاوه پوشش محکم که  برای کنترل در برابر صدمه دیدن محافظت می کند. با این حال ، اگر ترجیح می دهید باند  خود را در قفسه نصب کنید ، مشکلی ندارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که پانل های پلاستیکی جانبی را با یک جفت قفل فلزی نصب کنید. با وجود عملکردهای متعدد ، ظرفیت پویای بالای آن و طراحی بسیار کم صدا در ترکیب با اثر 24 بیتی Dual-Stereo واحد ، DIGITAL AUDIO INTERFACE و تقویت کننده قدرت با کارایی بالا ، باند پسیو دایناکورد بهترین وسیله برای استفاده جهانی است.

طریقه ی نگهداری ان

بسته بندی را باز کرده و باند پسیو دایناکورد را خارج کنید. فویل محافظ صفحه نمایش FX را باز کنید. اطراف باند را برای خسارتاتی که ممکن است هنگام حمل و نقل ضربه دیده باشد ، بررسی کنید. قبل از خروج از سایت تولید ، هر باند با جزئیات مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد تا از ورود آن در وضعیت مناسب در محل شما اطمینان حاصل شود. اگر باند پسیو دایناکورد هرگونه خسارت را نشان می دهد ، فوراً به شرکت اطلاع دهید. شما به عنوان مخاطب ، تنها شخصی هستید که می توانید در هنگام ترخیص از خسارت کالا درخواست مطالبه کنید. جعبه مقوا و تمام مواد بسته بندی را برای بازرسی توسط شرکت حمل و نقل نگه دارید. اگر  خسارت بیرونی نشان ندهد ، نگه داشتن جعبه مقوا از جمله تمام مواد بسته بندی نیز توصیه می شود. نمایش انواع تجهیزات اجرای زنده

باند پسیو دایناکورد یک سیستم بلندگو جمع و جور ، قدرتمند و همه کاره برای برنامه های موبایل و تاسیسات ثابت است. می توان از آن به صورت تمام عیار و یا در سیستم های دو طرفه فعال برای برنامه هایی که به ساب ووفر استفاده می کنند ، استفاده کرد ، در قسمتی که ساب ووفرهای DYNACORD’s PSD 215 و PSD 218 را تشکیل می دهند. در صورت دستیابی به کیفیت مطلوب صدا و قابل درک بودن در محیط های صوتی دشوار ، کنترل بلندگو های عمودی ضروری است. باند پسیو دایناکورد با استفاده از woofers فاصله و فیلتر شده به عنوان عناصر آرایه ، پوشش بسیار یکنواختی را از طریق پهنای باند بسیار گسترده ای طراحی کرده است.

نمایش 1–12 از 32 نتیجه

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-VL 62

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-VL 62

باند پسیو دایناکورد Dynacord VL62، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۱۵۰ وات مداوم و ۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین فرکانس CROSS-OVER این باند پسیو نیز ۲٫۲ کیلوهرتز و پاسخ فرکانسی این باند پسیو برابر ۹۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز می باشد. وزن این باند پسیو بطور خالص ۸ کیلوگرم و عرض آن ۲۱۷ میلی متر، ارتفاع آن ۳۷۵ میلی متر و عمق آن ۲۳۰ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-PSE 215

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-PSE 215

ساب ووفر پسیو ووفر دایناکورد Dynacord PSE 215، ساب ووفر سه کاناله از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این  محصول ۵۰۰ وات مداوم و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر نیز ۳۸ هرتز تا ۳٫۵ کیلوهرتز و مقاومت آن ۸ اهم می باشد. وزن این ساب ووفر بطور خالص ۳۱٫۶ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۴۰ میلی متر، ارتفاع آن ۴۶۵ میلی متر و عمق آن ۶۹۴ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD D 15-3

86,000,000 تومان

باند پسیو دایناکورد DYNACORD D 15-3

باند اکتیو دی 15.3 از جمله باندهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد ، توان تولیدی این باند پسیو ۵۰۰ وات است همچنین رنج فرکانسی این بلندگو ۵۰ الی ۱۸۰۰۰ هرتز می باشد. مقاومت ورودی این بلندگو ۸ اهم و وزن آن بطور خالص ۲۴ کیلوگرم می باشد.به دلیل وزن سبک این باند جا به جایی آن کار سختی نیست. از نظر قدرت این بلندگو فوق العاده است و حداکثر میزان صدایی که می تواند تولید کند 133db  است. همچنین زاویه پخش در این بلندگو 90 در 50 درجه است که طیف وسیعی را پوشش می دهد.

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-PSE 218

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-PSE 218

ساب ووفر پسیو دایناکورد Dynacord PSE 218، یکی از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر۵۰۰ وات مداوم و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر نیز ۳۲ هرتز تا ۳٫۵ کیلوهرتز و مقاومت آن ۸ اهم می باشد. وزن این بلندگو بطور خالص ۳۹٫۶ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۷۵۹ میلی متر، ارتفاع آن ۵۷۵ میلی متر و عمق آن ۶۹۴ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-A 115

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-A 115

باند پسیو دایناکورد Dynacord A 115، بلندگویی دو راهه، از جمله باند های مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۴۰۰ وات مداوم  و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۷۵ هرتز الی ۱۸ کیلوهرتز و مقاومت ورودی آن ۸ اهم می باشد. وزن این باند پسیو بطور خالص ۲۱٫۹ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۷۰۸ میلی متر، ارتفاع آن ۴۳۲ میلی متر و عمق آن ۳۸۲ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-SUB 112

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-SUB 112

ساب ووفر پسیو SUB 112، ساب ووفری است از جمله باند های مشهور ساخت شرکت DYNACORD. توان تولیدی این باند ۴۰۰ الی ۱۶۰۰ وات می باشد. رنج فرکانس CROSS-OVER این باند نیز بین ۱۲۴ هرتز می باشد. مقاومت ورودی این محصول ۸ اهم می باشد. وزن این ساب ووفر بطور خالص ۲۰ کیلوگرم می باشد. همچنین عرض این باند ۴۴۵ میلی متر، بلندی آن ۳۸۰ میلی متر و طول آن ۴۴۵ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-C 12.2

63,000,000 تومان

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-C 12.2

باند پسیو دایناکورد Dynacord C 12.2، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۵۰۰ وات مداوم  و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند ۶۰ هرتز الی ۲۰ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۲۰٫۷ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۳۸۷ میلی متر، ارتفاع آن ۵۵۰ میلی متر و عمق آن ۳۷۴ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-C 25.2

112,000,000 تومان

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-C 25.2

باند پسیو دایناکورد Dynacord C 25.2،بلندگویی دو راهه، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۱۰۰۰ وات مداوم  و ۴۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو  ۵۵ هرتز الی ۱۵ کیلوهرتز و مقاومت آن 4 اهم می باشد. وزن این بلندگو بطور خالص ۴۴٫۹ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۴۴۵ میلی متر، ارتفاع آن ۱۱۳۰ میلی متر و عمق آن ۴۴۵ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD C 15.2

69,000,000 تومان

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-C 15.2

باند پسیو دایناکورد Dynacord C 15.2، بلندگویی دو راهه، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد.توان تولیدی این باند پسیو ۵۰۰ وات مداوم  و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۵۷ هرتز الی ۲۰ کیلوهرتز و مقاومت آن ۸ اهم می باشد. وزن این باند بطور خالص ۲۸٫۳ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۴۴۵ میلی متر، ارتفاع آن ۶۶۰ میلی متر و عمق آن ۴۴۵ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-TS 400

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-TS 400

باند پسیو دایناکورد Dynacord TS 400، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۶۰۰ وات مداوم و ۲۴۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۷۴ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز می باشد. مقاومت ورودی این باند پسیو ۴ اهم و وزن آن بطور خالص ۱۷ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۱۹۹ میلی متر، ارتفاع آن ۹۳۵ میلی متر و عمق آن ۲۸۱ میلی متر می باشد.

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-VL 212

باند پسیو دایناکورد DYNACORD-VL 212

باند پسیو دایناکورد Dynacord VL212، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد.توان تولیدی این باند پسیو ۸۰۰ وات مداوم و ۳۲۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین فرکانس CROSS-OVER این باند پسیو نیز ۱٫۵ کیلوهرتز و پاسخ فرکانسی این باند پسیو برابر ۸۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز می باشد. وزن این باند پسیو بطور خالص ۳۴ کیلوگرم و عرض آن ۳۸۵ میلی متر، ارتفاع آن ۱۰۳۵ میلی متر و عمق آن ۳۷۴ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-SUB 18

ساب ووفر پسیو دایناکورد DYNACORD-SUB 18

ساب ووفر دایناکورد Dynacord SUB 18، ساب ووفری از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت DYNACORD می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۷۰۰ وات مداوم و ۲۸۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر برابر ۳۵ هرتز تا ۷۰۰ هرتز می باشد. وزن این ساب ووفر بطور خالص ۴۹ کیلوگرم و عرض آن ۵۰۵ میلی متر، ارتفاع آن ۸۰۵ میلی متر و عمق آن ۵۷۰ میلی متر می باشد.