دانستنی های فروش باند های ev

تاریخچه ی فروش باند های ev

فروش باند های ev ساخت  آمریکا ‍‍‍ تجهیزات صوتی از جمله میکروفون ، تقویت کننده و بلندگو است که بر روی برنامه های صوتی طرفدار مانندتقویت صدا متمرکز است. به عنوان زیرمجموعه شرکت ارتباطات Telex از فوریه 1998 ،Electro-Voice محصولات را برای استفاده توسط مصرف کنندگان و همچنین مکان های کوچک یا بزرگ کنسرت ، پخش ، خانههای عبادت و در شرایط خرده فروشی به بازار عرضه می کند. در اول سپتامبر سال 1927 ، لو بروو و آلبرتآر كان كسب و كار كوچك به نام مهندسان رادیو را آغاز كردند و گیرنده های رادیویی را در زیرزمین شركت Century Tire and Rubber درSouth Bend ، ایندیانا شروع كردند. به گفته کان ، به دلیل رکود بزرگ ، “ما خود را ورشکسته به میزان 5000 دلار (امروز76،524 دلار) پیدا کردیم.” آنها تصمیم گرفتند تجارت خود را روی محصولات صوتی متمرکز کنند. این شرکت یک سیستم PA را برای مربی فوتبال نوتردام ناتو راک طراحی کرده است. اظهارات Rockne الهام بخش نام شرکت بود. در اول ژوئن سال 1930 ، برووس و کان با نام “الکترو صدا” شروع به کار کردند. نمایش انواع باند پسیو

تلاش برای کیفیت

شرکاء فرصتی را برای به دست آوردن آنچه از نظر آنها به عنوان کلی کیفیت پایین و قیمت بالای میکروفن های موجود درک می شود ، به دست آوردند. آنها یک ماشین تراش و مته خریداری کردند و تولید حدود یک میکروفون در هفته را آغاز کردند. خیلی زود پس از آن ، Buroughs از این تجارت کنار رفت و مالکیت کاملی را به Kahn واگذار کرد. در سال 1933 ، بدهی های تجاری قبلی کاملاً پرداخت شد و Electro-Voice استخدام کارمندان تولیدی را آغاز کرد. در سال 1936 بیست نفر استخدام شدند و لو بروو بعنوان مهندس ارشد بازگشت.

اگر به دنبال برندی معتبر و قابل اعتماد هستید که در بازار هم موجود باشد و با قیمت مناسب به راحتی در دسترس باشد ما به شما برند ev یا الکتروویس را معرفی می کنیم. یکی از محصولات منحصر به فرد این برند باندهای پسیو و اکتیو می باشند. از جمله در فروش باند های ev باند پسیو electrovoice مدل EV SX300 است  که بعنوان یکی از پرفروش ترین باند شناخته شده است. نمایش انواع تجهیزات اجرای زنده

استفاده از باندها

گروه‌ های موسیقی سیار، دسته‌های عزاداری و تمامی گروه های اجرایی که مدام در حال تغییر مکان و جا به جایی هستند از اسپیکر پرتابل یا همان باند قابل ‌حمل استفاده می ‌کنند. اگر بخواهیم از بین این همه مدل اسپیکر که بهترین اسپیکرهای بازار هستند ، بهترین مارک اسپیکر پرتابل را پیشنهاد کنیم ، بی‌ شک الکتروویس EV پیشنهاد بیشتر مردم به ویژه افراد متخصص می باشد. باند پسیو EV اولین انتخاب افرادی است که به دنبال باندپسیو با کیفیت عالی و صدای شفاف هستند و می‌ خواهند سیستم صوتی قابل ‌حمل خود را به صدایی با کیفیت عالی مجهز کنند. باند پسیو electrovoice مدل EV TX2152 (توریکس TRUX)  از عالی ترین نوع های باند این مدل می باشد و دارای مدل های دیگری از باند با بالاترین کیفیت ممکن روز در بازار دنیا می باشد که در بین متخصصین این حرفه زبان زد است. فروش باند های ev یکی دیگر از خدماتیست که ما برای مشتریان خود عرضه من نماییم.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 15

49,800,000 تومان

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 15

بلندگو الکتروویس Electro Voice EKX-15، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۴۰۰ وات مداوم و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو  ۷۵ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۲۳٫۲ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو  ۴۳۲ میلی متر، ارتفاع آن ۶۸۵ میلی متر و عمق آن ۴۲۹ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 15S

ساب ووفر پسیو الکتروویس EKX 15S

بلندگو الکتروویس Electro Voice EKX-15S، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۴۰۰ وات مداوم و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر ۶۰ هرتز تا ۱۰۰ هرتز و وزن آن بطور خالص ۲۴٫۹ کیلوگرم می باشد. عرض این ساب ووفر ۵۳۰ میلی متر، ارتفاع آن ۴۵۵ میلی متر و عمق آن ۵۵۱ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 18S

ساب ووفر پسیو الکتروویس EKX 18S

ساب ووفر الکتروویس Electro Voice EKX-18S، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۴۰۰ وات مداوم و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر ۵۰ هرتز تا ۱۰۰ هرتز و وزن آن بطور خالص ۳۱٫۸ کیلوگرم می باشد. عرض این ساب ووفر ۶۰۶ میلی متر، ارتفاع آن ۵۲۰ میلی متر و عمق آن ۶۱۲ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 12

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-EKX 12

باند پسیو الکتروویس Electro Voice EKX-12، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۳۵۰ وات مداوم و ۱۴۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۸۲ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۱۷٫۴ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۳۷۵ میلی متر، ارتفاع آن ۶۰۷ میلی متر و عمق آن ۳۵۶ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ZLX 12

27,000,000 تومان

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ZLX 12

باند پسیو الکتروویس Electro Voice ZLX-12،  از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۲۵۰ وات مداوم و ۱۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۸۲ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۱۴٫۹ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۳۵۶ میلی متر، ارتفاع آن ۶۱۰ میلی متر و عمق آن ۳۵۶ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-TX 1122

62,800,000 تومان

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-TX 1122

باند پسیو الکتروویس Electro Voice TX1122، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۵۰۰ وات مداوم و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۶۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۲۰٫۲ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۳۸۲ میلی متر، ارتفاع آن ۶۱۶ میلی متر و عمق آن ۳۸۰ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-TX 2152

112,000,000 تومان

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-TX 2152

باند پسیو الکتروویس Electro Voice TX2152، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۱۰۰۰ وات مداوم و ۴۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۵۵ هرتز تا ۱۳ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۴۲٫۸ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۵۰۸ میلی متر، ارتفاع آن ۱۱۵۴ میلی متر و عمق آن ۴۷۱ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ZLX 15

33,800,000 تومان

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ZLX 15

باند پسیو الکتروویس Electro Voice ZLX-15،  از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۲۵۰ مداوم و ۱۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۵۶ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۱۶٫۶ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۴۲۳ میلی متر، ارتفاع آن ۶۸۵ میلی متر و عمق آن ۳۸۳ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-TX 1181

ساب ووفر پسیو الکتروویس TX 1181

ساب ووفر الکتروویس Electro Voice TX1181، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۵۰۰ وات مداوم و ۲۰۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر ۵۰ تا ۱۶۰ هرتز و وزن آن بطور خالص ۳۳٫۸ کیلوگرم می باشد. عرض این ساب ووفر ۴۳۹ میلی متر، ارتفاع آن ۷۶۹ میلی متر و عمق آن ۵۹۱ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ELX 115

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ELX 115

باند پسیو الکتروویس Electro Voice ELX115، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۴۰۰ وات مداوم و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۷۵ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۲۱٫۹ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۴۳۲ میلی متر، ارتفاع آن ۷۰۸ میلی متر و عمق آن ۳۸۲ میلی متر می باشد.

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ELX 215

باند پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE-ELX 215

باند پسیو الکتروویس Electro Voice ELX215، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این باند پسیو ۶۰۰ وات مداوم و ۲۴۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این باند پسیو ۶۲ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز و وزن آن بطور خالص ۴۰٫۷ کیلوگرم می باشد. عرض این باند پسیو ۴۳۲ میلی متر، ارتفاع آن ۱۱۵۴ میلی متر و عمق آن ۳۴۰ میلی متر می باشد.

ساب ووفر پسیو اکتروویس ELECTRO VOICE ELX 118

ساب ووفر پسیو اکتروویس ELX 118

ساب ووفر الکتروویس Electro Voice ELX118، از جمله بلندگوهای مشهور ساخت شرکت Electro Voice می باشد. توان تولیدی این ساب ووفر ۴۰۰ وات مداوم و ۱۶۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این ساب ووفر ۵۰ هرتز تا ۱۰۰ هرتز و وزن آن بطور خالص ۳۰٫۶ کیلوگرم می باشد. عرض این ساب ووفر ۵۰۷ میلی متر، ارتفاع آن ۶۶۱ میلی متر و عمق آن ۵۷۴ میلی متر می باشد.