باند پسیو RCF.COMPACT A15

49,000,000 تومان

باند پسیو RCF.COMPACT A15

بلندگوی حرفه ای دو طرفه

قدرت هندلینگ 450 وات

سطح فشار صدا تا 130 دسی بل

پاسخ فرکانس خطی 50-20000 هرتز

درایور فشرده سازی 1.75 اینچی

ساب اکتیو آر سی اف RCF SUB 9007-AS

324,350,000 تومان

ساب اکتیو آر سی اف RCF SUB 9007-AS

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند SUB 9007-AS از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، این دو سیم پیچ 21 "نئودیمیومی با 4.0" سیم پیچ داخل صدا را در اختیار شما قرار می دهد و به همین ترتیب می تواند فرکانس های کم را در برنامه های صوتی زنده مانند هیئت ها ، سالن ها اجلاس و مساجد تحویل دهد.

باند پسیو آر سی اف RCF C MAX 4110

باند پسیو آر سی اف RCF C MAX 4110

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند MAX 4110 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند،یک بلندگو 10 اینچی با قدرت خروجی RMS 350 وات است. این یک راه عالی برای تقویت سیستم صوتی در اتاق یا اتاق کنفرانس شماست. 

باند پسیو آر سی اف RCF C MAX 4112

باند پسیو آر سی اف RCF C MAX 4112

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند C MAX 4112 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، RCG بلندگو قدرتمند C MAX 4112 را با ظرفیت 400 وات ارائه می دهد! برای تقویت این بلندگو غیرفعال ، یک تقویت کننده با ظرفیت 800 وات یا بیشتر توصیه می شود

ساب پسیو آر سی اف RCF V221-S

ساب پسیو آر سی اف RCF V221-S

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V221-S از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، کابینت با استفاده از تخته سه لایه توس بالتیک ساخته شده است و با رنگ مشکی پلی اورتان بافت مقاوم در برابر آب و هوا ، پوشش داده شده است. جلوپنجره مشبک از جنس پودر اپوکسی است.

ساب پسیو آر سی اف RCF V218-S

ساب پسیو آر سی اف RCF V218-S

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V218-S از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، مجهز به دو عایق صوتی دقیق نئودیمیوم 18 "است که در یک پیکربندی جلو نصب شده است. این دستگاه قادر به توان حداکثر توان 3000 AW AES است

باند پسیو آر سی اف RCF V45

باند پسیو آر سی اف RCF V45

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V45 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، این نیرو و کارآیی قابل توجهی را برای انواع کاربردهای حرفه ای شامل سیستم های قابل حمل ، تقویت صدا اولیه ، به علاوه نصب های دائمی و پر کردن مکمل برای سیستم های بزرگتر ارائه می دهد.

باند پسیو آر سی اف RCF V35

باند پسیو آر سی اف RCF V35

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V35 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند،این نیرو و کارآیی قابل توجهی را برای انواع کاربردهای حرفه ای شامل سیستم های قابل حمل ، تقویت صدا اولیه ، به علاوه نصب های دائمی و پر کردن مکمل برای سیستم های بزرگتر ارائه می دهد. 

باند پسیو آر سی اف RCF V10

باند پسیو آر سی اف RCF V10

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V10 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند ، V10 یک سیستم بلندگو با فشرده ، کاملاً گسترده و بسیار متنوع است. این نیرو و بهره وری قابل توجهی را برای انواع برنامه های حرفه ای شامل سیستم های قابل حمل ، تقویت صدا ، نصب های ثابت و پر کردن مکمل برای سیستم های بزرگتر ارائه می دهد.

باند پسیو آر سی اف RCF V6

باند پسیو آر سی اف RCF V6

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند V6 از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند،V6 یک سیستم بلندگو دو طرفه بسیار فشرده ، کامل ، بسیار متنوع است. این کارآیی و راندمان قابل توجهی را برای انواع کاربردهای حرفه ای شامل سیستم های قابل حمل ، تقویت صدا کوچک ، نصب های دائمی و پر کردن مکمل برای سیستم های بزرگتر ارائه می دهد.

باند پسیو آر سی اف RCF ART 315 MKIII

باند پسیو آر سی اف RCF ART 315 MKIII

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند ART 315 MKIII از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند،توان خروجی مداوم این اسپیکر 300w وات و همچنین حداکثر میزان فشار صوتی این اسپیکر 128 دسی بل (dB) در بازه فرکانسی 50 هرتز تا 20 کیلوهرتز می باشد.

باند پسیو آر سی اف RCF ART 312 MKIII

باند پسیو آر سی اف RCF ART 312 MKIII

باند ها مهم ترین تجهیزات ما برای اجراهای زنده هستند و حتی میتوان از آنها به عنوان اساسی ترین تجهیزات خود میتوان نیز نام برد ، باند ART 312 MKIII از کمپانی RCF تمام اون چیزی هست که شما را به بهترین کیفیت صدا میرساند، این باند مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی می باشد به طوری که می توان گفت این محصول یکی از پرطرفدار ترین باندهای موجود در بازار ایران می باشد.