میکروفن با سیم AKG Perception 120 USB

میکروفن با سیم AKG Perception 120 USB

حدود شش سال پیش ، AKG مجموعه ای از میکروفون های Perception خود را برای پاسخگویی به نیازهای صاحب خانه استودیو که کیفیت خوبی می خواستند ، اما با قیمت پایین تر از میکروفن های استودیوی سنتی AKG ، راه اندازی کرد. Perception 120 USB اولین میکرو USB شرکت است و درست در خارج از جعبه ، بدون نیاز به درایور ، در هر دو ویندوز (XP ، Vista و 7) و Mac OS X کار می کند.

میکروفن شاتگان با سیم AKG CK80

میکروفن شاتگان با سیم AKG CK80

کپسول میکروفون تفنگ با عملکرد بالا CK80 زاویه وانت 80 درجه را ارائه می دهد و پاسخ فرکانس بهینه شده در گفتار را ارائه می دهد. این یک نسبت قیمت / عملکرد بی نظیر و قابل فهم گفتار خوب را در برنامه های بسیار حساس صدا ارائه می دهد.کپسول CK80 متناسب با هر ماژول نصب سری DAM است. برای جلوگیری از بروز مشکل در تماس ، کپسول مجهز به تماس های بزرگ ، تمیزکننده خود با روکش های طلا با موضوعات عمیق برای جلوگیری از سوء استفاده و اطمینان از عمر طولانی است.

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 170

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 170

P170 یک میکروفون کندانسور دیافراگمی کوچک برای ضبط سرهای کلیدی ، کوبه ای ، گیتارهای آکوستیک و سایر رشته ها است. دیافراگم مبدل واقعی کندانسور 1/2 اینچی سبک وزن آن وضوح و پاسخی زودگذر را ارائه می دهد. P170 از تجربه مهندسان صدا در سراسر جهان بهره می برد و جایگزینی مناسب برای افسانه ای AKG C451 B محسوب می شود.

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 820

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 820

تعدادی از تولید کنندگان میکروفن با نام بزرگ تصمیم گرفته اند برخی از محصولات مقرون به صرفه تر خود را بصورت جزئی یا کاملاً در خاور دور بسازند ، و این مسیری است که AKG با Perception 820 Tube خود ، یک میکروفون دریچه ای با چند الگوی ساخته است. . طراحی و ساخت آن چیزی نیست که می خواهید از یک میکروفون ساخته شده از آسیاب چینی، کار کنید ، هرچند: بدن سازی به زیبایی ساخته شده است. و منبع تغذیه خارجی یک امر شیک است که دارای یک صفحه جلوی آلومینیومی قلم مویی است

میکروفن با سیم AKG Perception 100

میکروفن با سیم AKG Perception 100

از AKG ، میکروفن کندانسور دیافراگم بزرگ Perception 100 برای ضبط سازها و آوازهای عمومی طراحی شده است. با کیفیت صدا که میکروفون های با قیمت بالاتر و طراحی ساختاری ناهموار را رقیب می کند ، Perception 100 در استودیوهای پروژه ، استودیوهای تولیدی و برنامه های تقویت صدای زنده برتر است.

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 120

میکروفن با سیم AKG PERCEPTION 120

Perception 120 یک میکروفون کندانسور واقعی دیافراگم 2/3 اینچی است که کیفیت ساخت عالی ، عملکرد عالی و ارزش عالی را ارائه می دهد. دیافراگم با جرم کم صدایی واضح و با جزئیات صوتی دقیق به شما منتقل می کند. یک پد پیش تغییر 20 دسی بل و فیلتر برش برش باعث می شود Perception 120 گزینه ای عالی برای طیف گسترده ای از برنامه های ضبط و صدای زنده باشد.

میکروفن با سیم AKG C 3000 B

میکروفن با سیم AKG C 3000 B

صاحب یک کلاسیک مدرن! AKG C-3000 یک میکروفون دیافراگمی بزرگ واقعی AUSTRIAN MADE است ، که یک استاندارد صنعتی در استودیوها و مراحل مختلف در سراسر جهان است! کندانسور میکروفون AKG C 3000 B فوق العاده متنوع است. کپسول با روکش طلا بهترین فن آوری های دیافراگم بزرگ و میکرو مبدل را برای کیفیت عملکردی که شایسته ترین برنامه های استودیویی است ، ترکیب می کند ، اما به اندازه کافی ناهموار است که بتوانید از آن استفاده کنید.

میکروفن با سیم AKG C 4000

میکروفن با سیم AKG C 4000

جلسات ضبط خود را با میکروفن کندانسور AKG C 4000 تسلط دهید. C 4000 B از الگوی ضربان قلب فوق العاده برخوردار است که در حالی که باعث افزایش صدای تن در قسمت جلویی می شود ، صدا را از طرفین دور می کند. در این جا متوقف نمی شود ، زیرا AKG قادر است در لمس یک انگشت ، به کاردیوئید و همچنین عملکرد همه کاره هدایت شود. با فن آوری کابل XLR مزایای مقاومت در برابر کم را تجربه کنید و در حالی که به شما امکان آزادی اضافی و ضعف کمتری می دهد ، سیگنال شما را متعادل می کند.

میکروفن با سیم AKG C414 B

میکروفن با سیم AKG C414 B

یکی از میکروفن های کلاسیک همه زمانه ، یک مدل قرن بیست و یکم را تشکیل می دهد.C414 احتمالاً در کنار افسانه ای C12 بهترین میکروفونی است که AKG می سازد. با این وجود ، C414 در طول عمر طولانی ، تغییر شکل ، تغییر و اضافه کردن و دفع ترانسفورماتورها متحول شده است و اکنون ، در آخرین تجسم خود ، LED های جوانه زده! 

میکروفن با سیم AKG C 1000 S MK4

میکروفن با سیم AKG C 1000 S MK4

AKG C1000 S MK4 به روز شده را بگیرید و ببینید که چه چیزی گم شده اید. مهندسان فروش شیرین شیرین مدتهاست که C1000 S را به دلیل شفافیت و تطبیق پذیری آن ، مهندسین استودیو و متخصصان ضبط میدانی را به سالها توصیه می کنند ، و این نسخه به روز شده از همه زمانه متنوع تر است. درپوش های کپسول قابل تعویض ، الگوی قطبی قلبی و هایپرکاردیوئید ، به علاوه یک تقویت افزایش اختیاری را فراهم می کند

میکروفن با سیم AKG C 12 VR

میکروفن با سیم AKG C 12 VR

علاوه بر صدای کلاسیک ، C12 VR یک میکروفون همه کاره است که دارای 9 الگوی وانت قابل تعویض از جمله همه کاره ، قلبی و شکل هشت است که دارای تنوع در هر کدام است. همچنین می توان از ضعف قابل جابجایی بین -10 یا -20 دسی بل ، و افزایش +10 db برای تأمین کلیه نیازهای ضبط استودیو استفاده کرد. یک کیس آلومینیومی گنجانده شده است و C12 VR با ضمانت 3 ساله پشتیبانی می شود.

میکروفن با سیم AKG C 3000

میکروفن با سیم AKG C 3000

با میکروفن کندانسور AKG C 3000 یک میکروفون بزرگ و مقرون به صرفه و مقرون به صرفه به جعبه ابزار خود اضافه کنید. تقریباً به مدت 20 سال C 3000 مورد علاقه مهندسان و علاقه مندان به انواع کار بوده است. از ضبط آواز گرفته تا آمپر گیتار میکس ، C 3000 یک اسب بخار واقعی است. دیافراگم بزرگ 1 اینچی طلای بزرگ بدون توجه به منبع شما ، ضبط صدا بلوری و شفافی به شما می دهد. از صدایی که از میکروفن کندانسور دقیق و مقرون به صرفه AKG C 3000 دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد!