میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC-TG-152D

میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC-TG-152D

میکروفن گیره‌ای بیرداینامیک مدل TG-I52D مناسب برای صدابرداری از ساز‌های بادی طراحی و عرضه شده است. این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی هایپر کاردیود ساخته شده است و برای صدابرداری از سازهای بادی برنجی و چوبی، درام و انواع آمپلی‌فایر است.این میکروفون داینامیک با پاسخگویی فرکانسی 40 تا 12000 هرتز محدود‌ه‌ی باس و میدرنج قابل توجهی برای صدابرداری ساز برای شما فراهم ‌می‌کند.

میکروفن باسیم بیرداینامیک M201 TG

14,400,000 تومان

میکروفن باسیم بیرداینامیک M201 TG

میکروفن بیرداینامیک مدل   TG یک محصول با کیفیت و حرفه‌ای برای خوانندگان صحنه و سخنرانان حرفه ای است. این محصول با الگوی قطبی هایپرکاردیود تمام نویز و صداهای مزاحم اطاف را به خوبی فیلتر می‌کند. از ویژگی‌های خوب این محصول می‌توان به صدایی قدرتمند و ارائه باسی حجیم است که به حمایت از صداهای لاغز و زیر می‌پردازد. محدوده فرکانسی مناسب برای هر وسعت صدایی این میکروفون را به یک انتخاب ایده‌آل تبدیل کرده است.

میکروفن بیرداینامیک TG-I57C-OPUS

میکروفن بیرداینامیک TG-I57C-OPUS

میکروفون بیرداینامیک مدل TG I57c برای صدابرداری از ساکسیفون، ترومپت، ترومبون و فلوت مناسب است. این میکروفون با عملکردی در سطح بالا، تمام جزییات صدا را ثبت می‌کند. همچنین با سطح فشار صوتی بالا و کمترین اعوجاج در هنگام ضبط، دستیار قابل‌ اعتمادی برای شما به‌حساب می‌آید. الگوی کاردیود تک‌جهته به‌ خوبی از پس فیلتر فرکانس‌ و صداهای ناخواسته برمی‌آید. زانویی قابل‌انعطاف و گیره‌ی تعبیه‌ شده روی این محصول، آن را برای نصب آسان و سریع روی هر ساز بادی آماده کرده است.

میکروفن بیرداینامیک TG-I53C-STEREO-S

میکروفن بیرداینامیک TG-I53C-STEREO-S

میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC-TG-I53C-STEREO-S؛ اگر به دنبال یک جفت میکروفن کاندنسر خوش‌قیمت با دیافراگم کوچک هستید، حتما باید به پکیج میکروفون‌های استریو کاندنسر کاردیود «بیرداینامیک» مدل «TG I53c» نگاهی بیندازید. این پکیج، ترکیبی از دو میکروفون مدادی کاندنسر بیرداینامیک مدل TG I53c است که از هر نظر به دقت با یکدیگر هماهنگ شده‌اند. میکروفن مدل TG I53c یک میکروفون کاندنسر با دیافراگم کوچک است.

میکروفن باسیم بیرداینامیک BEYERDYNAMIC M69 TG

12,500,000 تومان

ویژگی های میکروفن BEYERDYNAMIC M69 TG

میکروفون M69 TG بیرداینامیک، یک میکروفون داینامیک تک جهته (سوپرکاردیود) برای برداشت حرفه‌ای صدای وکال اجرای زنده و گزارشگری است.  الگوی قطبی (هایپرکاردیوئید) منبع صدای اصلی را به خوبی مجزا کرده و صداهای مزاحم و ناخواسته‌ی پس زمینه را حذف می‌کند. فرکانس پاسخ‌گویی M69 TG بر طبق استانداردهای جهانی برای صدای وکال طراحی شده و با تقویت فرکانس‌های میانی و برش فرکانس‌های پایین تاثیر ناشی از نزدیک شدن به میکروفون را کنترل می‌کند.

میکروفن بیرداینامیک TG-I56C-OPUS

میکروفن بیرداینامیک TG-I56C-OPUS

میکروفن کندانسور TG I 56c ، که پاسخ فرکانس آن مخصوصاً برای اجرای زنده با آکاردئون ، باندونون و زیتر طراحی شده است ، چیزی غیر عملی است . الگوی قطبی قلبی TG I 56c همچنین از رد بازخورد بالا اطمینان حاصل می کند و کپسول میکروفون از لرزش روی چوب جدا شده جلوگیری می کند و از ایجاد نویز مکانیکی ناخواسته جلوگیری می کند. برای بهره برداری از سیم در ورودی فانتوم ، CV 18 اختیاری لازم است.

کپسول تبدیل بیرداینامیک BEYERDYNAMIC-CV-18

کپسول تبدیل بیرداینامیک BEYERDYNAMIC-CV-18

مبدل فانتوم پاور بيردايناميک مدل CV 18 یکی از ابزارهای ضروری برای میکروفون هایی با کانکتور مینی XLR است. بسیاری از هدست ها یا میکروفون های کندانسر حرفه ای و یقه ای برای روشن شدن و شروع به کار، نیازمند تغذیه فانتوم پاور هستند. این محصول با تبدیل Mini XLR به XLR استاندارد، قابلیت اتصال به یک منبع فانتوم پاور را در اختیارتان قرار می دهد. این مبدل مناسب برای میکروفون های بیرداینامیک سری های TG-Series ،MCE 18 ،Opus است.

میکروفن باسیم بیرداینامیک TG V35DS

2,900,000 تومان

میکروفن باسیم بیرداینامیک TG V35DS

میکروفن باسیم BeyerDynamic TG V35DS با الگوی قطبی Supercardiod که دارد برای استیج های بزرگ طراحی شده به طوری که بتواند با نویز کم و کیفیت بالا و صدایی واضح صدای مورد نظر را ضبط کند.از میکروفون بیرداینامیک TG V35DS میتوان برای کنسرت ها، برنامه های پخش زنده، سخنرانی ها و …. استفاده کرد و صدایی بسیار با کیفیتی را از طریق این میکروفون به ضبط رساند.

میکروفن باسیم بیرداینامیک TG I50D

میکروفن باسیم بیرداینامیک TG I50D

میکروفن داینامیک بیرداینامیک مدل TG-I50D مناسب برای صدابرداری از انواع ساز‌های بادی و زهی است. این میکروفن داینامیک با الگوی قطبی کاردیود صداهای مزاحم را به‌خوبی دفع می‌کند و صدایی گرم و شفافی را برای شما ثبت می‌کند. این میکروفون مناسب برای صداهای اورهد همچون سازهای بادی برنجی، درام و انواع آمپلی‌فایر است. این میکروفون داینامیک با پاسخگویی فرکانسی 50 تا 17000 هرتز محدود‌ه‌ی قابل‌توجه ای را برای صدابرداری ساز برای شما فراهم ‌می‌کند.

میکروفن بیرداینامیک TG-I55C-HELIX

میکروفن بیرداینامیک TG-I55C-HELIX

میکروفون کندانسر «بیرداینامیک» مدل «TG I55 Helix» با ارایه‌ی صدایی بسیار طبیعی و بدون رنگ‌‌شدگی تمام آنچه اجرا می‌کنید، به نمایش می‌گذارد. این میکروفون برای صدابرداری از سازهای زهی از جمله ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس، سنتور یا قانون مناسب است. این میکروفون با بهره‌‌مندی از الگوی چندجهته‌ی امنی تمام صداهای اطراف را با جزییات دقیق ثبت می‌کند؛ بدون درنظرگرفتن اینکه کپسول به کدام جهت است.

میکروفن بیرداینامیک TG i53

7,800,000 تومان

میکروفن بیرداینامیک TG i53

میکروفن کندانسر درام بیرداینامیک مدل TG-I53C به‌صورت تخصصی و ویژه برای صدابرداری و برداشت صدای درام طراحی و تولید شده است.این میکروفون با مشخصات فنی پیشرفته و حساسیت بالا می‌تواند به‌خوبی از پس ضبط سازهای کوبه‌ای از اسنر و تام، انواع پرکاشن و ادوات کوبه‌ای برآید. الگوی قطبی کاردیود به خوبی صدای اطراف را می‌پوشاند و صدای اصلی را با تمام جزییات ثبت می‌کند. این محصول به آسانی توسط گیره‌ی درنظر گرفته شده بر روی ادوات مختلف نصب می‌شود.

میکروفن باسیم بیرداینامیک M 88-TG

27,100,000 تومان

میکروفن باسیم بیرداینامیک M 88-TG

میکروفون افسانه‌ای بیرداینامیک مدل M88 TG در طول تاریخ بارها و بارها توسط ستارگان موسیقی، مشاهیر دنیای سیاست مورد استفاده قرار گرفته است. در سال ۱۹۶۳، این شرکت برای اولین بار نسل یک میکروفون جهت دار خود M88 ، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده را، عرضه کرد. بعد از آن با مهندسی دقیق و تلفیق هنر و علم بیرداینامیک یکی ار معتبرترین و تحسین شده ترین میکروفون داینامیک خود را تا به امروز طراحی و عرضه کرده است.