همه چیز درمورد میکروفن با سیم الکتروویس

میکروفن با سیم الکتروویس برای موفقیت در اجرای صوتی زنده و ضبط پروژه ها بسیار مهم است. از آنها می توان برای ارائه ها ، اجرای موسیقی ، مصاحبه ، ایجاد بلاگ و بسیاری برنامه های دیگر استفاده کرد. تعیین اینکه کدام میکروفن برای شما مناسب است بستگی به حساسیت ، پاسخ فرکانس ، جهت دهی و توانایی حذف صدا و صدای ناخواسته دارد. نمایش انواع میکروفن باسیم 

انواع مختلف میکروفن با سیم الکتروویس

پویا : میکروفن با سیم الکتروویس پویا یک راه حل عالی همه جانبه برای بسیاری از برنامه های ضبط و صدای زنده است. با دیافراگمی متصل به سیم پیچ داخل آهنربایی محکم است. این لرزش برای ایجاد یک جریان الکتریکی ایجاد می کند که صداهای بلندی را بدون تحریف ضبط می کند.

کندانسور : یک میکرو کندانسور برای ضبط استودیو بسیار محبوب است ، یک خازن لرزاننده دارد و باعث تغییر در یک جریان الکتریکی از باتری یا منبع انرژی می شود. این نوع پاسخ فرکانس خوبی دارد و نسبت به جزئیات ریز حساس است.

روبان : میکروفن های روبان راه حل های متنوع برای ضبط و همچنین اجرای صدای زنده هستند. در یکی از اینها از روبان فلزی کوچکی که در یک میدان مغناطیسی نگه داشته شده استفاده می کند. با لرزش نوار ، ولتاژ ایجاد می کند. این مدل بسیار حساس است و صدای خوب و تمیز ایجاد می کند. نمایش محصولات تجهیزات اجرای زنده

یو اس بی : میکروفون های USB راه حل های افزونه ای مناسب برای ضبط انواع چیزها از جمله آوازهای موسیقی ، پادکست ها ، رادیو و اسکایپ هستند. اگرچه یک میکروفون USB از طراحی معمولی برخوردار است ، از این نظر متفاوت است که یک سیگنال آنالوگ را به یک سیگنال صدای دیجیتالی تبدیل می کند که رایانه ها آن را تشخیص می دهند.

بی سیم: به طور خلاصه ، میکروفن های بی سیم راحت ، قابل حمل و نقل هستند و نیازی به کابل های دست و پا گیر ندارند. این باعث می شود که آنها بتوانند به راحتی از کنار آن عبور کنند و به مجریان اجازه می دهد تا آزادانه در صحنه حرکت کنند.

درک الگوهای قطبی

هر میکروفن با سیم الکتروویس یک الگوی قطبی منحصر به فرد دارد که حساسیت آن را به صدا از جهات مختلف منعکس می کند. رایج ترین الگوهای قطبی عبارتند از:

Omnidirectional: برای کار در استودیو ، این نوع صدا به طور مساوی از همه جهات تشخیص می دهد

Cardioid: الگوی حساسیت به شکل قلب که برای اجرای هنرمندان ایده آل است ، با حداکثر حساسیت در جهت میکروفن و کمتر پشت

دو طرفه: معمولاً در مصاحبه ها استفاده می شوند ، در جلوی و پشت هم به همان اندازه حساس هستند

یک طرفه: برای ضبط صدای دوردست و بسیار حساس در امتداد محور آن مفید است. الگوی تیراندازی نیز نامیده می شود

انتخاب میکروفن های زنده

یک میکروفن با سیم الکتروویس ضبط برای کار در استودیو باید حساس باشد و دارای فرکانس بسیار خوبی باشد. برای جداسازی مجریان فردی ، استفاده از میکروفن ضبط استودیویی جهت دار متداول است. در حالی که یک مدل پویا برای صداهای قوی و پرقدرت مناسب است ، میکروفن کندانسور عملکرد فرکانس بالاتری دارد. اندازه دیافراگم کندانسور در پاسخ آن به فرکانسهای بالا تأثیر می گذارد و کوچکتر بهتر است. میکروفون های روبان به طور کلی نسبت به نمونه های پویا از دوام بالاتری برخوردار هستند و همچنین از فرکانس بالا پاسخ بهتری نسبت به کندانسورها دارند

مشاهده همه 12 نتیجه

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE.PL 44

2,520,000 تومان

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE ND 767A

4,270,000 تومان

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE PL80A

3,710,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76S

5,350,000 تومان

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE-CO 9

1,750,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 46

4,900,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76

4,970,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 44

4,950,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 68

5,850,000 تومان

میکروفون با سیم ELECTRO VOICE-ND 86

5,690,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 66

7,660,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 96

7,660,000 تومان