همه چیز درمورد میکروفن با سیم الکتروویس

میکروفن با سیم الکتروویس برای موفقیت در اجرای صوتی زنده و ضبط پروژه ها بسیار مهم است. از آنها می توان برای ارائه ها ، اجرای موسیقی ، مصاحبه ، ایجاد بلاگ و بسیاری برنامه های دیگر استفاده کرد. تعیین اینکه کدام میکروفن برای شما مناسب است بستگی به حساسیت ، پاسخ فرکانس ، جهت دهی و توانایی حذف صدا و صدای ناخواسته دارد. نمایش انواع میکروفن باسیم 

انواع مختلف میکروفن با سیم الکتروویس

پویا : میکروفن با سیم الکتروویس پویا یک راه حل عالی همه جانبه برای بسیاری از برنامه های ضبط و صدای زنده است. با دیافراگمی متصل به سیم پیچ داخل آهنربایی محکم است. این لرزش برای ایجاد یک جریان الکتریکی ایجاد می کند که صداهای بلندی را بدون تحریف ضبط می کند.

کندانسور : یک میکرو کندانسور برای ضبط استودیو بسیار محبوب است ، یک خازن لرزاننده دارد و باعث تغییر در یک جریان الکتریکی از باتری یا منبع انرژی می شود. این نوع پاسخ فرکانس خوبی دارد و نسبت به جزئیات ریز حساس است.

روبان : میکروفن های روبان راه حل های متنوع برای ضبط و همچنین اجرای صدای زنده هستند. در یکی از اینها از روبان فلزی کوچکی که در یک میدان مغناطیسی نگه داشته شده استفاده می کند. با لرزش نوار ، ولتاژ ایجاد می کند. این مدل بسیار حساس است و صدای خوب و تمیز ایجاد می کند. نمایش محصولات تجهیزات اجرای زنده

یو اس بی : میکروفون های USB راه حل های افزونه ای مناسب برای ضبط انواع چیزها از جمله آوازهای موسیقی ، پادکست ها ، رادیو و اسکایپ هستند. اگرچه یک میکروفون USB از طراحی معمولی برخوردار است ، از این نظر متفاوت است که یک سیگنال آنالوگ را به یک سیگنال صدای دیجیتالی تبدیل می کند که رایانه ها آن را تشخیص می دهند.

بی سیم: به طور خلاصه ، میکروفن های بی سیم راحت ، قابل حمل و نقل هستند و نیازی به کابل های دست و پا گیر ندارند. این باعث می شود که آنها بتوانند به راحتی از کنار آن عبور کنند و به مجریان اجازه می دهد تا آزادانه در صحنه حرکت کنند.

درک الگوهای قطبی

هر میکروفن با سیم الکتروویس یک الگوی قطبی منحصر به فرد دارد که حساسیت آن را به صدا از جهات مختلف منعکس می کند. رایج ترین الگوهای قطبی عبارتند از:

Omnidirectional: برای کار در استودیو ، این نوع صدا به طور مساوی از همه جهات تشخیص می دهد

Cardioid: الگوی حساسیت به شکل قلب که برای اجرای هنرمندان ایده آل است ، با حداکثر حساسیت در جهت میکروفن و کمتر پشت

دو طرفه: معمولاً در مصاحبه ها استفاده می شوند ، در جلوی و پشت هم به همان اندازه حساس هستند

یک طرفه: برای ضبط صدای دوردست و بسیار حساس در امتداد محور آن مفید است. الگوی تیراندازی نیز نامیده می شود

انتخاب میکروفن های زنده

یک میکروفن با سیم الکتروویس ضبط برای کار در استودیو باید حساس باشد و دارای فرکانس بسیار خوبی باشد. برای جداسازی مجریان فردی ، استفاده از میکروفن ضبط استودیویی جهت دار متداول است. در حالی که یک مدل پویا برای صداهای قوی و پرقدرت مناسب است ، میکروفن کندانسور عملکرد فرکانس بالاتری دارد. اندازه دیافراگم کندانسور در پاسخ آن به فرکانسهای بالا تأثیر می گذارد و کوچکتر بهتر است. میکروفون های روبان به طور کلی نسبت به نمونه های پویا از دوام بالاتری برخوردار هستند و همچنین از فرکانس بالا پاسخ بهتری نسبت به کندانسورها دارند

نمایش دادن همه 12 نتیجه

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE.PL 44

6,500,000 تومان

ویژگی های میکروفن باسیم ELECTRO VOICE PL 44

نوع میکروفون Dynamic الگوی نمونه برداری Supercardioid پاسخ فرکانسی 80Hz-18KHz امپدانس 600 اهم

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE ND 767A

ویژگی های میکروفن باسیم ELECTRO VOICE ND 767A

الگوی قطبی Supercardioid امپدانس 300 اهم رنج فرکانسی 35Hz - 22kHz فیش خروجی خروجی XLR نوع میکروفن دینامیک وزن 260g

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE PL80A

9,450,000 تومان

ویژگی های میکروفن باسیم ELECTRO VOICE PL80A

نوع میکروفن دینامیک الگوی قطبی Supercardioid رنج فرکانسی 80Hz - 16kHz امپدانس 600 اهم فیش خروجی XLR

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76S

13,500,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76S

میکروفن داینامیک سوپر کاردیوئید با سوئیچ قطع و وصل مناسب سخنرانی، مداحی و خوانندگی دارای کپسول داینامیک دیافراگم بزرگ با دریافت کاملا تک جهته و فیدبک پایین که صدایی صاف و شفاف ارائه می دهد. این میکروفن با داشتن سوئیچ قطع و وصل به کاربر اجازه کنترل بیشتری روی صحنه و در هنگام اجرا خواهد داد و متکی به صدابردار نخواهد بود.

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE-CO 9

3,750,000 تومان

میکروفن باسیم ELECTRO VOICE-CO 9

میکروفن CO9، وسیله ای است منحصر بفرد با فرکانس صدایی ۵۰ هرتز الی ۱۸ کیلوهرتز که ورودی مورد نیاز آن کنان سه پین ماده و قطر آن ۵۳ میلی متر است. امپدانس ورودی این میکروفون ۶۰۰ اهم و نوع گیرایی آن کاردیود است. همچنین بلندی آن ۱۷۳ میلی متر است و وزن آن ۱۱٫۸۲ اونس است.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 46

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 46

ND46 یک میکروفون ابزار پرکاربرد پویا با کارایی بالا و دیافراگم بزرگ است. کپسول ND46 که برای ضبط انواع متنوعی از ابزار متنوع طراحی شده است ، دقیقاً تنظیم شده است تا صدایی سرزنده و متعادل داشته باشد ، همچنین ایزولاسیون عالی از صدای سایر ابزارهای مجاور نیز وجود دارد ، و سر محوری قفل منحصر به فرد آن ، قرارگیری میکروفون را آسان و دقیق می کند.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76

12,800,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 76

Electro-Voice ND76 یک میکروفون صوتی پویا قلبی کارآمد و با عملکرد بالا است. کپسول ND76 طراحی شده برای برنامه های صوتی عالی همه جانبه ، دقیقاً تنظیم شده است تا حضور صوتی واضح ، شفاف و متعادل داشته باشد ، همچنین ایزولاسیون برتر از صدا در صحنه است. میکروفون های محبوب EV مخصوصاً مدل های شناخته شده ای مانند ND76 و ND86 این روزها بار اجرای بسیاری از برنامه های سخنرانی و اجراهای زنده را در داخل و خارج کشور بدوش می کشند.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 44

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 44

ND44 یک میکروفن ابزار پویا با دیافراگم بزرگ با کارایی بالا و با الگوی قطبی تنگ قلبی است. کپسول ND44 که برای عملکرد عالی در درام ها و سایر ابزارهای بخش ریتم طراحی شده است ، دقیقاً تنظیم شده است تا صدای تهاجمی و منقبض شده این سازها را تولید کند ، و همچنین ایزوله ای عالی از صدای سایر سازهای اطراف. گیره های چرخاننده سر و سطح درام چرخشی آن ، قرارگیری میکروفون را در هر مکانی در یک مجموعه درام آسان می کند.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 68

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 68

ND68 یک میکروفن قوی ، با کارایی بالا و درام دیافراگم بزرگ ، یک میکروفن لرزه ای سوپرکاردیوئید و میکروفون ابزار با فرکانس پایین است. الگوی قطبی Supercardioid آن ، جداسازی عالی آکوستیک را از ابزارهای مجاور فراهم می کند ، و ویژگی های صدایی آن یک انتهای عمیق کم ، میانه ای آرام و همچنین فرکانس بالا برای نقطه گذاری تهاجمی از بالا را ارائه می دهد.

میکروفون با سیم ELECTRO VOICE-ND 86

15,750,000 تومان

میکروفون با سیم ELECTRO VOICE-ND 86

هر مدل سری ND به ویژگی هایی مجهز است که هم از نظر قیمت و هم برای کاربرد خاص آن بی نظیر است - همه اینها برای ارائه کیفیت صدای برتر ، کنترل صوتی و استحکام طراحی شده اند. در قلب مدلهای جدید پویا ، طراحی جدید کپسول دیافراگمی بزرگ با دیافراگم قرار گرفته است که فناوری کپسول N / Dym اصلی را به سطوح جدید عملکرد صوتی می برد. خوانندگان می توانند یک مدل خاص از سری ND را انتخاب کنند تا با توجه به سبک آواز خواندن و حجم صحنه ، نتایج بهینه ارائه دهند.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 66

10,900,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 66

ND66 یک میکروفن ابزار کندانسور دیافراگم کوچک با کارایی بالا و قوی است. عنصر کندانسور دیافراگم کوچک خود مغرضانه آن ، به وضوح در پاسخ به ماهیت پیچیده پویا ابزارهای کوبه ای و رشته ای است و صدایی تمیز ، واضح و مفصل را به شما منتقل می کند. با چرخاندن چرخ منحصر به فرد قفل ND66 ، تقریباً با فشار دادن یک دکمه ، چرخاندن سر به سمت موقعیت خود ، قرار دادن میکروفون ایده آل در تقریباً در هر شرایطی ، می توانید در جای خود قرار دهید.

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 96

16,400,000 تومان

میکروفن با سیم ELECTRO VOICE-ND 96

میکروفن داینامیک سوپر کاردیوئید مناسب سخنرانی، مداحی و خوانندگی . برای یک خواننده ، فقط یک صحنه گیتار یا کیت درام در یک صحنه بلند با هم رقابت نمی کنید. بنابراین ، هنگامی که قبل از بازخورد به حداکثر بهره نیاز دارید ، صدای خود را به Electro-Voice ND96 اعتماد کنید . میکروفن  EV ND96 نسل جدید میکروفن های سر تخت EV دارای دیافراگم بزرگ و دریافتی کاملا تک جهته می باشد و به گونه ای طراحی شده که حتی در استیج های پر سر و صدا با بالاترین گین بدون فیدبک به اجرا بپردازید.