خرید میکروفن باسیم JASCO

محصولات کمپانی جاسکو یکی از محبوب‌ترین محصولات در زمینه تجهیزات صوتی در سطح بین المللی شناخته می شوند. محصولات صوتی این شرکت به دلیل کیفیت بالایی که دارد در گروه پر فروش‌ترین محصولات صوتی در جهان محسوب می شود از جمله محصولات پر طرفدار این شرکت میکروفن باسیم JASCO می باشند که در میان محصولات مشابه خود از لحاظ کیفیت بسیار بی رقیب هستند.

خصوصیات میکروفن باسیم JASCO

این سری از میکروفن باسیم JASCO دارای داینامیک الگوی قطبی یک طرفه کاردیود است. بخش حساس به صدای آن در قسمت جلوی میکروفن گذاشته شده است که این امر حساسیت میکروفن را به صداهای پیرامون نشان می دهد و باعث می شود خروجی صدای با کیفیت فارغ از صداهای مزاحم و نویز ها و همهمه ها را دریافت کنیم. این صداها کاملا از صدای خروجی میکروفن جاسکو حذف شده اند و همه تمرکز میکروفن روی صدای دریافتی مد نظر است. خرید میکروفن با سیم JASCO

کیفیت میکروفن های با سیم JASCO

میکروفن های جاسکو از بدنه ای با جنس استیل طراحی شده است تا در برابر ضربه‌های نه چندان سخت و سایر آسیب‌های معمول از قطعات داخلی و حساس میکروفن حفاظت نماید. سَری میکروفن نیز با رویه مشبک فلزی مستحکم پوشیده شده تا حفاظتی همه جانبه برای میکروفن را فراهم کند. میکروفن باسیم JASCO داینامیک برای اجراهای زنده نظیر مداحی، خوانندگی، کنفرانس یا سخنرانی و استودیو انتخاب مناسبی بوده و عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده اند. کابل همراه این میکروفن برای نصب دارای طولی 5 متریست که این امر محدودیتی برای نصب و کار با میکروفن ایجاد نمی کند و کاربران می‌توانند میکروفن را آزادانه در دست گرفته و در طول صحنه حرکت کنند. میکروفن باسیم جاسکو مناسب جهت استفاده مکان های مختلف و همین طور مراسم های مختلف ماننده جشن ها، مداحی ها و در تالار ها، استدیو ها، مساجد و … می باشد.

امروزه با توجّه به پيشرفت روز افزون علم و فن آوري و ايجاد رقابت نزديك در بين كمپاني هاي سازنده، در جهت توليد محصولات با كيفيت، انتخاب کالا از میان محصولات مشابه بسیار سخت شده است به گونه ای که باید برای خرید یک محصول با کیفیت و متناسب با قدرت خرید به فروشگاه های معتبر در این زمبنه مراجعه فرمایید. مشاهده تمامی میکروفن های با سیم آوا

فروشگاه اینترنتی آوا ای وی ال یکی از فروشگاه های معتبر و با تجربه در زمینه فروش تجهیزات صوتی است. این فروشگاه به راحتی شما را در راستای خرید یک محصول با کیفیت راهنمایی می کند و خرید شما را به خاطر اعتبارش تضمین می کند. این فروشگاه اینترنتی بسیاری از برند های مطرح جهان و تجهیزات صوتی را با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت داراست.  تمام محصولات ارایه شده در این سایت دارای کارت ضمانت یکساله و اجازه یک هفته تست با قبول عودت کالا بدون هزینه بعد از یک تایم مشخص را دارند. استفاده از خدمات این سایت فقط شامل کارت گارنتی بعد از خرید یا خدمات پس از فروش نمی شود بلکه شما می تواند با مراجعه به این سایت و کمک از مشاوران این سایت به صورت رایگان خدمات قبل خرید نیز دریافت نمایید و با خیال راحت با دانش مورد نیاز در زمینه خرید یک محصول اقدام کنید و مشتری مداری را در بهترین شکل ممکن دریافت نمایید.