میکروفن با سیم  SENNHEISER

SENNHEISER  نام یک شرکت تجاری معتبر در زمینه ارایه محصولات صوتی در عرصه بین المللی است. وقتی صحبت از تجهیزات صوتی می شود محال است نام برند معتبر نام SENNHEISER مطرح نشود. این کمپانی بزرگ فعالیت حرفه خود را در زمینه تولید گسترد از سال 1945 در شهر هانوفر المان به صورت یک کمپانی ملی شروع به کارکرد و امروزه نامش و تولیدات این شرکت در دنیا شناخته شده است. این شرکت به صورت حرفه ای یکسه تولید میکروفن ها پرداخت و کم کم خط تولید هدفون را نیز سر لوحه کار خود قرار داد شرکت نام SENNHEISER  از همان بدو تاسیس یکی از پیشرو ترین سازندگان میکروفن در دنیا شناخته شد و به صورت بی رقیب از باب کیفیت یکه تازی می کرد به گونه ای که این برند با داشتن 7 دهه سابقه به یکی از بهترین و خوش نام ترین برندها در زمینه تجهیزات صوتی تبدیل شده است.

بی‌شک باید سری میکروفون های شرکت  سنهایزر را مهم‌ترین رشته محصولی این شرکت دانست که کیفیت بی نظیری در کنار سایر محصولات این شرکت دارند و بسیار مورد توجه بازارهای جهانی هستند. کیفیت و کارایی این محصول به حدی است که برای هر اجرای از یک سالن کوچک تا یک محیط بزرگ و حرفه ای را با بهترین خروجی پوشش می دهد و حتی در شرایط میدانی نامناسب نیز به خاطر کیفیت ساخت عملکرد فوق العاده ای دارد و به راحتی با تفکیک صدا ها از هم سایر صداهای مزاحم را حذف و صدای واضح و بدون نویز را تحویل می دهد.

بنابراین در صورتی که شما به یک میکروفن با کیفیت در عین حال با قیمت مناسب نیازمند بودید اشنایی با سری محصولات شرکت SENNHEISER بسیار به شما کمک خواهد کرد در صورتی که شما هنگام خرید این محصول را از فروشگاه ها و سایت های معتبر تهیه فرماید.

سایت فروشگاهی آوا –ای- وی یکی از سایت های معتبر در ایران است که به صورت حرفه ی نمایندگی فروش محصولات این شرکت را برعهده دارد به گونه ای که اگر به دنبال واقعی‌ترین قیمت میکروفن سنهایزر می باشد ان هم با ضمانت اصل بودن کالا، بی‌شک باید به سایت اینترنتی اوا-ای-وی مراجعه فرمایید تا ضمن به دست اوردن اظلاعات لازم در این زمینه با مشاوره رایگان و امکان مقایسه این محصول با سایر محصولات موجود در بازار از خرید خود مطمین باشید. خرید میکروفن سنهایزر از سایت فروشگاهی اوا-ای -وی با کارت گارنتی یکساله و خدمات س از فروش ان می‌تواند ضمانت خرید کالای اصل بوده و امتیاز بهره‌مندی از خدمات پس از فروش را به همراه داشته باشد. میکروفن خریده شده با کارت گارنتی ، در صورت نیاز به تعمیر توسط حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران تعمیر شده و قطعات موردنیاز آن مستقیماً از آلمان و شرکت سنهایزر تأمین می‌گردد

میکروفن با سیم  SENNHEISER محصول کمپانی SENNHEISER هم اکنون در فروشگاه آوا-ای وی ال، با نازل ترین قیمت و تضمین کیفیت کالا به فروش می رسد. از طریق تماس با این مجموعه، میتوانید اطلاعات کامل تری از قیمت و مشخصات آن به صورت جزی متناسب با نیازتان به دست بیاورید.

 

میکروفن تریبونی سنهایزر SENNHEISER MEG 14-40

15,200,000 تومان

ویژگی های میکروفن تریبونی سنهایزر SENNHEISER MEG 14-40

ساختار الکترونیکی : خازنی الگوی گیرایی :کاردیوید پاسخ فرکانسی :50-20000 هرتز امپدانس : 100 اهم خروجی : XLR

میکروفن گان سنهایزر SENNHEISER MKE600

20,900,000 تومان

ویژگی های میکروفن گان سنهایزر SENNHEISER MKE600

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : لوبر _ سوپر کاردیوید
-پاسخ فرکانسی : 40 هرتز تا 20000 هرتز
-وزن : 128 گرم
-کانکتور: XLR نر

میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav USB-C Mobile Kit

6,100,000 تومان

ویژگی های میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav USB-C Mobile Kit

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : امنی دایرکشنال
-پاسخ فرکانسی : 70 – 18000 هرتز
-وزن : 17 گرم
-طول کابل : 2 متر
-کانکتور: USB-C

میکروفن مینی گان مخصوص موبایل SENNHEISER MKE 400 Mobile Kit

ویژگی های میکروفن مینی گان  SENNHEISER MKE 400 Mobile Kit

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : سوپرکاردیوید
-پاسخ فرکانسی : 50 – 20000 هرتز
-وزن : 93 گرم
-کانکتور: 3.5 میلیمتری

میکروفن مینی گان مخصوص موبایل SENNHEISER MKE 200 Mobile Kit

ویژگی های میکروفن مینی گان SENNHEISER MKE 200 Mobile Kit

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : سوپرکاردیوید
-پاسخ فرکانسی : 40 – 20000 هرتز
-وزن : 48 گرم
-کانکتور: 3.5 میلیمتری

میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav Mobile

3,400,000 تومان

ویژگی های میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav Mobile

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : امنی دایرکشنال
-پاسخ فرکانسی : 50 – 18000 هرتز
-وزن : 19 گرم
-طول کابل : 2 متر
-کانکتور: 3.5 میلیمتر TRRS

میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav USB-C

3,650,000 تومان

ویژگی های میکروفن یقه ای SENNHEISER XS Lav USB-C

-ساختار الکترونیکی : خازنی
-الگوی گیرایی : امنی دایرکشنال
-پاسخ فرکانسی : 70 – 18000 هرتز
-وزن : 17 گرم
-طول کابل : 2 متر
-کانکتور: USB-C

میکروفن باسیم SENNHEISER XS 1

3,780,000 تومان

ویژگی های میکروفن باسیم SENNHEISER.XS 1

  میکروفون سنهایزر Sennheiser XS 1 از نوع داینامیک با الگوی قطبی کاردیوئید پاسخ فرکانسی 55 هرتز تا 16 کیلوهرتز همچنین امپدانس خروجی 300 اهم اتصال از طریق درگاه XLR

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 908-B

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 908-B

میکروفن سنهایزر Sennheiser E 908 B،از میکروفون های مشهور ساخته شده به دست شرکتSENNHEISER می باشد.کپسول این میکروفن کندانسر بوده و الگو گیرایی آن کاردیود می باشد.همچنین امپدانس این میکروفن برابر با ۱۰۰ اهم و پاسخ فرکانسی آن ۴۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز می باشد. وزن خالص این میکروفون برابر ۱۴۰ گرم و قطر آن ۴۷ میلی متر و ارتفاع آن ۱۹۳ میلی متر می باشد.

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 901

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 901

میکروفنهای سری e900 Sennheiser برای مصارف حرفه ای طاقت فرسا و سازش ناپذیر طراحی شده اند. نوازندگان و خوانندگان آنها را دوست دارند زیرا می دانند که آنها صدای عالی و ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهند. شرکت های اجاره ای PA آنها را انتخاب می کنند زیرا آنها عاشق مشتریان راضی هستند. مهندسان صدا به آنها اعتماد می کنند زیرا می دانند که هرگز از بین نخواهند رفت.

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 865

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 865

میکروفن سنهایزر Sennheiser E 865،از میکروفن های مشهور ساخته شده به دست شرکت SENNHEISER می باشد.کپسول این میکروفن کندانسر بوده و الگو گیرایی آن سوپرکاردیود می باشد.همچنین امپدانس این میکروفن برابر با ۲۰۰  اهم و پاسخ فرکانسی آن ۴۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز می باشد. وزن خالص این میکروفن برابر ۳۱۱ گرم و قطر آن ۴۷ میلی متر و ارتفاع آن ۱۹۳ میلی متر می باشد.

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 845

6,500,000 تومان

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 845

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 845 ؛ تفاوت را در E 845 می توانید بشنوید. دامنه فرکانسی گسترده آن کیفیت بالای سیگنال خروجی را تضمین می کند. آواز زنده تر می شوند و صدا گسترده تر و باز تر - حتی در مکان های نامناسب اکوستیکی. طراحی شده به عنوان سوپر کاردیوئید (کاملا تک جهته) که به راحتی سر و صدای محیط را حذف می کند.