میکروفن با سیم  SENNHEISER

SENNHEISER  نام یک شرکت تجاری معتبر در زمینه ارایه محصولات صوتی در عرصه بین المللی است. وقتی صحبت از تجهیزات صوتی می شود محال است نام برند معتبر نام SENNHEISER مطرح نشود. این کمپانی بزرگ فعالیت حرفه خود را در زمینه تولید گسترد از سال 1945 در شهر هانوفر المان به صورت یک کمپانی ملی شروع به کارکرد و امروزه نامش و تولیدات این شرکت در دنیا شناخته شده است. این شرکت به صورت حرفه ای یکسه تولید میکروفن ها پرداخت و کم کم خط تولید هدفون را نیز سر لوحه کار خود قرار داد شرکت نام SENNHEISER  از همان بدو تاسیس یکی از پیشرو ترین سازندگان میکروفن در دنیا شناخته شد و به صورت بی رقیب از باب کیفیت یکه تازی می کرد به گونه ای که این برند با داشتن 7 دهه سابقه به یکی از بهترین و خوش نام ترین برندها در زمینه تجهیزات صوتی تبدیل شده است.

بی‌شک باید سری میکروفون های شرکت  سنهایزر را مهم‌ترین رشته محصولی این شرکت دانست که کیفیت بی نظیری در کنار سایر محصولات این شرکت دارند و بسیار مورد توجه بازارهای جهانی هستند. کیفیت و کارایی این محصول به حدی است که برای هر اجرای از یک سالن کوچک تا یک محیط بزرگ و حرفه ای را با بهترین خروجی پوشش می دهد و حتی در شرایط میدانی نامناسب نیز به خاطر کیفیت ساخت عملکرد فوق العاده ای دارد و به راحتی با تفکیک صدا ها از هم سایر صداهای مزاحم را حذف و صدای واضح و بدون نویز را تحویل می دهد.

بنابراین در صورتی که شما به یک میکروفن با کیفیت در عین حال با قیمت مناسب نیازمند بودید اشنایی با سری محصولات شرکت SENNHEISER بسیار به شما کمک خواهد کرد در صورتی که شما هنگام خرید این محصول را از فروشگاه ها و سایت های معتبر تهیه فرماید.

سایت فروشگاهی آوا –ای- وی یکی از سایت های معتبر در ایران است که به صورت حرفه ی نمایندگی فروش محصولات این شرکت را برعهده دارد به گونه ای که اگر به دنبال واقعی‌ترین قیمت میکروفن سنهایزر می باشد ان هم با ضمانت اصل بودن کالا، بی‌شک باید به سایت اینترنتی اوا-ای-وی مراجعه فرمایید تا ضمن به دست اوردن اظلاعات لازم در این زمینه با مشاوره رایگان و امکان مقایسه این محصول با سایر محصولات موجود در بازار از خرید خود مطمین باشید. خرید میکروفن سنهایزر از سایت فروشگاهی اوا-ای -وی با کارت گارنتی یکساله و خدمات س از فروش ان می‌تواند ضمانت خرید کالای اصل بوده و امتیاز بهره‌مندی از خدمات پس از فروش را به همراه داشته باشد. میکروفن خریده شده با کارت گارنتی ، در صورت نیاز به تعمیر توسط حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران تعمیر شده و قطعات موردنیاز آن مستقیماً از آلمان و شرکت سنهایزر تأمین می‌گردد

میکروفن با سیم  SENNHEISER محصول کمپانی SENNHEISER هم اکنون در فروشگاه آوا-ای وی ال، با نازل ترین قیمت و تضمین کیفیت کالا به فروش می رسد. از طریق تماس با این مجموعه، میتوانید اطلاعات کامل تری از قیمت و مشخصات آن به صورت جزی متناسب با نیازتان به دست بیاورید.

 

میکروفن باسیم SENNHEISER.XS 1

1,350,000 تومان

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 908-B

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 901

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 865

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 845

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER-E 845-S

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 835-S

3,700,000 تومان

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER 3 PACK-E835

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 602 II

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 604

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 835

میکروفن باسیم سنهایزر SENNHEISER E 614

8,250,000 تومان