خرید میکروفن باسیم shure

وقتی به دنبال یک میکروفن دستی ارزان قیمت با کیفیت مناسب هستید بهتر است از میکروفن باسیم shure نام ببریم . میکروفن یکی از تجهیزات مهم در زمینه موسیقی است. این میکروفن برای استفاده های روزمره، خانگی و آماتور بسیار مناسب است و یک ابزار مهم برای آواز خواندن و سخنرانی است. کمپانی shure  یکی از کمپانی های معروف در زمینه تولید تجهیزات صوتی به خصوص میکروفن ها است.

محصولات این کمپانی دارای کیفیتی بالا وفوق العاده با دوام است. میکروفن های ساخت این شرکت از سخنرانی ساده در یک سالن کوچک گرفته تا اجرای کارایوکه را کاملا ساپورت می کند. میکروفن باسیم shure  از لحاظ ضبظ صدا بسیار حرفه ای است به گونه ای که در نهایت شما یک ضبط با کیفیت با خروجی حرفه ای و واضح دریافت خواهید کرد.

کیفیت میکروفن باسیم shure

کیفیت بالای محصولات این کمپانی با قیمت مناسب  منجر به فروش بسیار بالای این میکروفن در بین محصولات مشابه و هم ترازش شده است . جنس بدنه خوب و سیم مناسب منجر به استفاده فراوان در تمامی کاربردها از این میکروفن شده است. این میکروفن قابلیت استفاده آسان و راحت برای کارهای روزمره، خانگی و آماتور را دارد. مدارس، سیستم های پیجینگ، و برنامه های سخنرانی از عمده مصرف کنندگان این کالا هستند. اورجینال محصولات این شرکت با کارت ضمانت یکساله در فروشگاه اینترنی آوا-ای وی ال  به فروش می رسد. خرید میکروفن باسیم shure

استاندارد های برند shure

به گفته کمپانی شور میکروفن های عرضه شده در بازار بر مبنایی ساخته شده اند که دارای استانداردهای صنعت حرفه ای صدا هستند این ادعا را به راحتی میتوان با نگاهی اجمالی به تصاویر اجراهای زنده که در سراسر دنیا برگزار شده و از این محصول بهره گرفته اند ثابت کرد. طراحی سری های مختلف میکروفن باسیم shure  به گونه ای است که در اجراهای بزرگ و با تعدد سازهای گوناگون و خواننده مشکلی برای تنظیمات بوجود نمی آید و کیفیت خروجی میکروفن و وضوح صدا بدون تغییر باقی می ماند.

محبوبیت میکروفن های shure

یکی از مواردی که باعث محبوبیت سری میکروفن های شور شده است، پاسخ فرکانسی و پیش تقویتی آنهاست. این پیش تقویت تولید صدایی طبیعی در وکال، اسنیر درام و امپ گیتار را ایجاد می کند. با توجه به خصوصیاتی که ارایه شد از سری میکروفن های شرکت شور برای هرکاری در این زمینه می توان استفاده کرد. در حقیقت، به عنوان یک میکروفن پیش فرض برای تمام امور روی استیج اجرای زنده می تواند کاربردی باشد. میکروفن باسیم shure  جزو اولین انتخاب های حرفه ای هاست. مشاهده تمامی میکروفن های باسیم آوا

سایت فروشگاهی آوا-ای وی ال با ارائه ی بهترین محصولات در زمینه تجهیزات صوتی همواره توانسته است بهترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه کند. این سایت فروشگاهی معتبر با داشتن خدمات پس از فروش تمام مناسبات مشتری مداری را رعایت کرده و به یکی از معتبر ترین و محبوب ترین سایت های فروش تجهیزات صوتی تبدیل شده است. به گونه ای که شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی آوا-ای وی ال از سایر تجهیزات صوتی نیز اطلاعات به دست بیاورید و با دید بازتر و متناسب با نیازتان خرید  خود را به انجام برسانید و محصول خریداری شده را باکارت ضمانت گارنتی یکساله دم درب منزل تحویل بگیرید.

میکروفن استودیویی SHURE.KSM44

36,500,000 تومان

میکروفن باسیم SHURE.KSM 137

10,900,000 تومان

میکروفن شور SHURE MV88

5,100,000 تومان

میکروفن شور SHURE 5575LE

میکروفن با سیم Shure SM35-XLR

میکروفن شور SHURE BETA-57A

5,800,000 تومان

میکروفن داینامیک شور SHURE-BETA 58A

5,450,000 تومان

میکروفن باسیم شور SHURE KSM9

24,000,000 تومان

میکروفن داینامیک شور SHURE SM57-LCE

3,450,000 تومان

میکروفن باسیم شور SHURE KSM8 B

15,950,000 تومان

میکروفن شور SHURE 565SD

3,600,000 تومان

میکروفن شور SHURE BETA-87A

8,400,000 تومان