میکروفن بیسیم AKG Perception WMS 45 Sport Set

22,200,000 تومان

میکروفن بیسیم AKG Perception WMS 45 Sport Set

میکروفن بیسیم AKG Perception WMS 45 Sport Set ، سیستم میکروفون بی سیم headworn که اجازه می دهد تا برای حداکثر تحرک کاربر در طول آموزش کلاس ورزشی و همه برنامه های کاربردی دیگر دست آزاد است. این سیستم شامل گیرنده های بی سیم SR 45 ، فرستنده بدنه پک PT 45 و میکروفن هدست C 544 L است.

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 MINI2 Dual Vocal Set

میکروفن بیسیم WMS 40 MINI2 Dual Vocal Set

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 MINI2 Dual Vocal Set یک میکروفون بی سیم است که صدای صوتی شفاف را پخش می کند. می توان از آن برای ضبط صدا در محیط های مختلف برای برنامه هایی مانند صحنه زنده ، برنامه تمرین ، کنفرانس و موارد دیگر استفاده کرد. علاوه بر این ، دارای باتری بسیار طولانی 30 ساعت در یک باتری AA تنها است و در کار روزانه موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

میکروفن بیسیم AKG DMS70 Q Vocal Instrument Set

میکروفن بیسیم DMS70 Q Vocal Instrument Set

AKG DMS70 Q آواز / کلام مجموعه دو بی سیم تنظیم طول می کشد استفاده از مجوز رایگان، فرکانس 2.4GHz پهنای باند بی سیم دیجیتال برای پایدار، انتقال صدا تمیز برای مرحله و دیگر برنامه های کاربردی بی سیم. این سیستم مجهز به هر دو آواز بی سیم و ابزار بی سیم مانند گیتار برقی و باس است ، این سیستم شامل گیرنده DSR70 ، فرستنده بدنه DPT70 با کابل گیتار / کیت ابزار MKG L ، و فرستنده میکروفون دستی DHT70 با کپسول پویا D5 است.

میکروفن بیسیم AKG WMS 470

میکروفن بیسیم AKG WMS 470

AKG WMS 470 آواز تنظیم سیستم میکروفون بی سیم با کیفیت، انتقال بی سیم قابل اعتماد، ویژگی های انعطاف پذیر و کنترل بصری برای بیان و اجرای آوازی به طور یکسان. WMS 470 Vocal مجموعه شامل گیرنده تنوع SR470 و فرستنده دستی HT470 با کپسول D5 و Supercardioid D5 است. عنصر پویا و الگوی supercardioid برای آواز و گفتار در طول آدرس های عمومی ، اجراها و سایر تنظیمات بسیار محیطی مناسب است.

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Dual

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Dual

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Dual یک راه حل واقعی و بی سیم است که صدای صوتی شفاف را پخش می کند. می توان از آن برای ضبط صدا در محیط های مختلف برای برنامه هایی مانند صحنه زنده ، برنامه تمرین ، کنفرانس و موارد دیگر استفاده کرد. علاوه بر این ، دارای باتری بسیار طولانی 30 ساعت در یک باتری AA تنها است و در کار روزانه موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

میکروفن بیسیم AKG PT4500

میکروفن بیسیم AKG PT4500

میکروفن بیسیم AKG PT4500 با کیفیت حرفه ای فرستنده bodypack بی سیم است که می تواند به عنوان بخشی از یک WMS 4500 سیستم های بی سیم استفاده می شود. فرستنده بر روی باند 30 مگاهرتز UHF کار می کند و دارای 1200 فرکانس قابل انتخاب با چندین بانک فرکانس از پیش تعیین شده برای تطبیق سریع با یک گیرنده است.

میکروفن بیسیم AKG SR 40 FLEXX-PT 40 FLEXX

میکروفن بیسیم AKG SR 40 FLEXX-PT 40 FLEXX

AKG WMS40-FLEXX سیستم میکروفون بی سیم فرکانس چالاک بی سیم UHF در قیمت مقرون به صرفه فراهم می کند. سیستم ها عملکرد حداکثر با حداکثر 3 فرکانس قابل انتخاب کاربر را ارائه می دهند. این سیستم ها با فرستنده دستی یا کمربند بسته ارسال می شوند ، این سیستم شامل گیرنده تنوع SR40-FLEXX و فرستنده بدنه PT40-FLEXX با میکروفن لاکچری CK55L است.

میکروفن بیسیم AKG Perception 45

18,450,000 تومان

میکروفن بیسیم AKG Perception 45

ادراک این همه درک وایرلس بی سیم یک سیستم میکروفون بی سیم آنالوگ با کارایی بالا است که صدای درخشانی را به وجود می آورد و کاربرد آن آسان است. این راه حل بهینه و بازی بی سیم برای مراحل کوچک ، کلوپ ها ، اماکن عبادت ، هتل ها و سالن های ورزشی است. 

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Mini

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Mini

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Mini صدای صوتی شفاف را ارائه می دهد. می توان از آن برای ضبط صدا در محیط های مختلف برای برنامه هایی مانند صحنه زنده ، برنامه تمرین ، کنفرانس و موارد دیگر استفاده کرد. علاوه بر این ، دارای باتری بسیار طولانی 30 ساعت در یک باتری AA تنها است و در کار روزانه موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

میکروفن بیسیم AKG WMS45 Perception Wireless Sports Set Headset

28,000,000 تومان

میکروفن بیسیم AKG WMS45 Perception Wireless Sports Set Headset

مجموعه ورزشی نمایش 1-2-3-4 بزرگتر را مشاهده کنید ، رانندگی کنید ، هیجان را برای ایروبیک و برنامه های گفتار هندزور استفاده کنید مجموعه ورزشی با عملکرد بالا بی سیم صدای درخشان را به وجود می آورد و به طرز شگفت آور کاربردی آسان است. فرستنده بدنه PT45 شامل ، فرستنده کوچک و کوچکترین و سبکترین کلاس در کلاس خود است.  AKG WMS45

میکروفن بیسیم AKG DMS70 D Instrumental Set

میکروفن بیسیم AKG DMS70 D Instrumental Set

DMS70 یک سیستم میکروفون بی سیم دیجیتال 2.4 گیگاهرتز حرفه ای برای عملکرد بدون مجوز در سراسر جهان است. با کدنویسی صوتی 24bit ، 48kHz ، انتقال بی کیفیت کمپرسور استودیویی و پاسخ فرکانس خطی را برای اجرای بی سیم و سازهای سازنده فراهم می کند.

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Flexx

میکروفن بیسیم AKG WMS 40 Flexx

AKG WMS40-FLEXX سیستم میکروفون بی سیم فرکانس چالاک بی سیم UHF در قیمت مقرون به صرفه فراهم می کند. سیستم ها عملکرد حداکثر با حداکثر 3 فرکانس قابل انتخاب کاربر را ارائه می دهند. این سیستم ها با فرستنده دستی یا کمربند بسته ارسال می شوند ، این سیستم شامل گیرنده تنوع SR40-FLEXX و فرستنده دستی HT40 است.