راهنمای فروش میکسر دایناکورد

میکسر دایناکورد با داشتن سیستم ترکیبی کامپکت و کامپکت خود ، موقعیت قطب را در این بخش از بازار به واسطه کیفیت صدای ، اجزا و ویژگی های آن به دست آورده است. سه مدل cms 1000-3 ، cms 1600-3 و cms 2200-3 در تعداد کانال های ورودی میکرو / خط ارائه شده متفاوت هستند ، اما در غیر اینصورت یکسان هستند. نمایش انواع میکسر

عملکرد میکسر دایناکورد

تمام گروه های عملکردی PowerMate از نظر طراحی و مشخصاتشان 100٪ حرفه ای هستند. در ابتدا در بخش اختلاط قرار می گیرد ، که در آن شما می توانید مقدمات میکروفن با کیفیت بالا ، گسسته ،  قسمت  ALPS جدید ضد گرد و غبار (ویژه برای PowerMate) با ضعف بسیار بالا حتی در محدوده HF ، قدرت فانتوم 48 ولت قابل تغییر در کانال ها در گروه ها پیدا کنید. AUX 3 + 4 به صورت جداگانه قابل تغییر است. سپس آمپلی فایرهای کلاس H بسیار کارآمد ، که اکنون 2 x 700 W را به 4 اهم (PM 1000 و 1600) تحویل می دهند. آن ها مجهز به محدود کننده های دینامیکی ، طیف گسترده ای از محافظت و عملکرد LPN برای عملکرد باس به وضوح بهبود یافته اند. سرانجام در بخش افکت ها ، دو پردازنده جلوه دیجیتالی هر کدام 99 ایستگاه از پیش تعیین شده با کیفیت استودیو را ارائه می دهند و به صورت جداگانه قابل تغییر هستند. در کنار این موارد ، بسیاری از ویژگی های مفید دیگر نیز وجود دارد که برای حل مشکلات ویژه مانند دو فیدور فیدبک ، صدای صوتی و سوئیچ آماده به کار طراحی شده است. این یک میکسر دارای نیرو می باشد که می تواند به عنوان یک میکسر دایناکورد خالص نیز مورد استفاده قرار گیرد و از آمپلی فایرهای قدرت هر بیتی به عنوان ampifi های اختصاصی صدا 19 کنسرت اختصاص داده شده و جلوه های با کیفیت استودیویی که به خصوص برای عملکرد زنده بهینه شده اند با استحکام ساخته شده ، PowerMate در آلمان با بالاترین استاندارد ها تولید می شود و هیچ چیز دیگری مثل آن نیست. هیچ چیز دیگری مانند آن عمل نمی کند و هیچ چیز قابل اعتماد نیست. نمایش محصولات تجهیزات زنده

اجزای سیستم ترکیبی

سیستم ترکیبی کامپکت از DYNACORD به دلیل کیفیت صدا ، اجزا و ویژگی های میکسر دایناکورد ، موقعیت قطب را در این بخش از بازار به دست آورده است. میکسرهای CMS با ادغام یک میکسر با کیفیت بالا ، دو پردازنده جلوه دیجیتال درجه استودیو ، یک اکولایزر گرافیکی و همچنین یک رابط دیجیتال حرفه ای به رایانه شخصی یا Mac ، راه حل ایده آل برای تعداد زیادی از برنامه های خواستار در بخش صوتی هستند. بخش ساخته شده در رابط صوتی غیر سازنده USB دارای 4 پخش و 4 کانال ضبط همزمان با رایانه شخصی یا Mac است که متعاقب استاندارد استودیویی 24 بیتی / 96 کیلوهرتز است. یک رابط MIDI اضافی امکان ادغام ابزارها ، مانند صفحه کلید را فراهم می کند. مجوز برای نرم افزار Steinbergs Cubase بخشی از این بسته است. اکولایزر گرافیکی استریو باند ، بصورت مسیریابی قابل انعطاف است تا بتواند کانال ها را مسلط کند.

میکسر دایناکورد DYNACORD- CMS 1600-3

158,500,000 تومان

میکسر دایناکوردDYNACORD-CMS 1600-3

میکسر صدا دایناکورد CMS 1600-3 مجهز به 16 کانال بوده و با امکانات متنوع خود یک میکسر صوتی حرفه‌ای و همه‌کاره برای سیستم‌های اجرای زنده و همچنین نصبی محسوب می‌شود. این میکسر با تعداد کانال مناسب خود قابل‌استفاده در انواع کاربری‌های حرفه‌ای است. میکسر صدا CMS 1600-3 دایناکورد مجهز به 12 کانال میکروفن/لاین و 4 کانال میکروفن/استریو لاین است. با توجه به دو پردازنده FX با کیفیت این میکسر، می‌توانید در کاربری‌های مختلف روی آن حساب کنید

میکسر دایناکورد DYNACORD-CMS 600-3

93,000,000 تومان

میکسر دایناکورد CMS 600-3

میکسر دایناکورد CMS 600-3 مجهز به 8 کانال بوده و با امکانات متنوع و ابعاد کوچک خود یک میکسر صوتی همه‌کاره محسوب می‌شود. از این میکسر می‌توان در انواع کاربری‌های حرفه‌ای که در آن‌ها به تعداد کمی کانال نیاز است استفاده کرد.
میکسر دایناکورد CMS 600-3 مجهز به 4 کانال میکروفن/لاین، 2 کانال میکروفن/استریو لاین و 2 کانال استریو لاین است. با توجه به دو پردازنده با کیفیت این میکسر، می‌توانید در کاربری‌های مختلف روی آن حساب کنید.

میکسر دایناکورد DYNACORD-CMS 2200-3

میکسر دایناکورد DYNACORD - CMS 2200-3

میکسر دایناکورد CMS 2200-3 مجهز به 22 کانال بوده و با امکانات متنوع خود یک میکسر صوتی حرفه‌ای و همه‌کاره برای سیستم‌های اجرای زنده و همچنین نصبی محسوب می‌شود. این میکسر با تعداد کانال بالای خود قابل‌استفاده در انواع کاربری‌های حرفه‌ای است. سیستم ترکیبی کامپکت از DYNACORD به دلیل کیفیت صدای ، اجزای و ویژگی های آن ، جایگاه قطب را در این بخش از بازار به دست آورده است. میکسرهای CMS با ادغام یک میکسر با کیفیت بالا ، دو پردازنده جلوه دیجیتالی درجه استودیو ، یک اکولایزر گرافیکی و همچنین یک رابط دیجیتال حرفه ای برای رایانه شخصی یا Mac ، راه حل ایده آل برای تعداد زیادی از برنامه های خواستار در بخش صوتی هستند.

میکسر دایناکورد DYNACORD-CMS 1000-3

127,800,000 تومان

میکسر دایناکورد DYNACORD-CMS 1000-3

میکسر صدا CMS 1000-3 دایناکورد مجهز به 10 کانال بوده و با امکانات متنوع خود یک میکسر صوتی همه‌کاره برای سیستم‌های اجرای زنده و همچنین نصبی محسوب می‌شود. از این میکسر می‌توان در انواع کاربری‌های حرفه‌ای که در آن‌ها به تعداد زیاد کانال نیاز نیست استفاده کرد. میکسر دایناکورد DYNACORD-CMS 1000-3 مجهز به 6 کانال میکروفن/لاین و 4 کانال میکروفن/استریو لاین است. با توجه به دو پردازنده FX با کیفیت این میکسر، می‌توانید در کاربری‌های مختلف روی آن حساب کنید.