نحوه خرید میکسرهای MIDAS

میکسرها یکی از مهمترین تجهیزات در تنظیم صدا در استدیوها و اجراهای زنده می باشند و برای کار با ان لازم است قبل از خرید میکسرهای MIDAS با این میکسرها اشنا شوید تا حدی که میتوان گفت شکست یا موفقیت یک اجرا بسته به انتخاب میکسری است که در هنگام صدا گذاری و تلفیق صدا از آن استفاده شده است. این دستگاه با دریافت تمامی تن های صوتی از میکروفن آن ها را میکس کرده و در هر نوع فرکانس دریافتی چه بالا چه پایین صدای دلنشینی را پخش می کند میکسرها با تدوین صدا به صورت تخصص جلوه ظاهری و تخصص صدا را ارتقا می دهند در نتیجه انتقال صدای دقیق را برای میکس برقرار ساخته و با داشتن افک های بی شمار و اکولایزرهای حساس به کیفیت صدا کاملا مجهز و مناسب برای استدیو و روی استیج است که حضور میکسرها را در سالن کنسرت و استودیو ها را می توان به عنوان یکی از هویت های اصلی انجا دانست و نقش قلب یک مجموعه موسیقیایی را ایفا می کند به گونه ای که با تلفیق لاین های مختلف به صورت کنترل شده صدا منبع خروجی را باب میل کاربران را تولید می کند

محصولات مایداس

کمپانی MIDAS از جمله شرکت های تولید کننده حرفه ای و باسابقه در زمینه تجهیزات صوتی من جمله میکسرها محسوب می شود که با تولید میکسرهای با کیفیت با کمترین قیمت در این زمینه فعالیت دارد این شرکت به خاطر استقبال بی نظیر فعالان حوزه صدابرداری محصولاتش همواره جزو محبوب ترین میکسرهای صدا در میان صدابردان محسوب می شود و روز به روز با پیشرفت تکنلوژی این شرکت نیز محصولات و تجهیزات صوتی خود را به روز کرده و هروز محصول جدید از سری میکسرهای MIDAS را وارد بازار می کند و به پیشرو بودنش در این حوزه استحکام می بخشد به گونه ای که هر کدام از این حصولات کیفیت و قابلتی متفاوتی دارند و به دلیل این سطح از کیفیت محصولات شرکت MIDAS معیار کامل و جامع ای در دنیای صدای حرفه ای برای صدا بردان انواع برنامه های زنده به خصوص کنسرت و استیج ها محسوب می شود و شما به بسته به نیاز خود هر کدام را تهیه می کنید در خرید میکسرهای MIDAS تنوع بسیاری وجود دارد و در کناره سایر سازه های صدا برداری نقش مهمی را برای ایجاد یک صداگذاری منحصر به فرد بازی می کنند و به راحتی قابل استفاده هستند.

انواع میکسرهای MIDAS

میکسرهای تولید شده توسط کمپانی MIDAS به صورت دو شکل در بازار موجود است
1 میکسر صوت
این دستگاه فقط توانایی تنظیم صدا به حالت های متفاوت را دارد
2 پاور میکسر
این دستگاه به جز تنظیم صوت امکان تقویت صدا برای انتقال به بلندگو ها را نیز دارا است.
خرید میکسرهای MIDAS  باید از فروشگاهای معتبر همرا با خدمات پس از فزوش و ضمانت نامه معتبر انجام شود فروشگاه اینترنتی آوا-ای وی ال |از جمله سایت های فروشگاهی معتبر در زمینه تجهیزات صوتی می باشد که با مناسب ترین قیمت به فعالیت در زمینه فروش میکسرهای MIDAS می پردازد شما با خرید از این فروشگاه معتبر ضمن خدمات پس از فروش از راهنمایی مشاوران این فروشگاه در خرید بهره بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید.

میکسر صدا مایداس MIDAS.DM12

19,290,000 تومان

میکسر صدا مایداس MIDAS.DM12

میکسر مایداس Midas DM12 با 8 ورودی میکروفون و لاین ، 2 ورودی استریو و RCA ، دو خروجی XLR - TRS و RCA ، دارای دو عدد AUX Sends و 12 عدد فیدر ، همراه با اکولایز

میکسر دیجیتال مایداس MIDAS MR12

33,900,000 تومان

ویژگی های میکسر دیجیتال مایداس MIDAS MR12

 
میکسر ۱۲ کانال دیجیتال
دارای قابلیت کنترل از طریق تبلت
همچنین دارای ۴ پیش تقویت کننده میکروفن مایداس
۸ لاین ورودی ودارای ماژول وای فای و درگاه USB

میکسر دیجیتال صدا مایداس MIDAS M32

میکسر دیجیتال صدا مایداس MIDAS M32

میکسر دیجیتال M32، کنسول دیجیتال لایو با ۴۰ کانال ورودی، ۳۲ پری آمپلی فایر میکروفون، ۲۵ خط میکس می باشد. از قابلیت ویژه ی این محصول، شبکه بندی با AES50، و قابلیت افزایش ۹۶ عددی ورودی و ۹۶ عددی خروجی می باشد. همچنین این وسیله دارای ۸ موتور پردازش افکت سیگنال استریو می باشد. علاوه بر اینها، این دستگاه دارای ۲۵ فیدر ۱۰۰ میلی متری موتور دار، صفحه نمایش ۱۵ اینچی و کنترلرهای تمام تاچ می باشد.

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO1TP

میکسر صدا مایداس PRO1-TP

زمین PRO1 دارای 48 کانال ورودی همزمان با 24  گیرنده میکروفون MIDAS و 27 اتوبوس میکس همزمان و فاز منسجم در یک قاب آلومینیومی سبک وزن جدید است. مانند کلیه کنسول های سری PRO ، ویژگی های PRO1 دارای تاخیر و دقت پردازش 40 بیت شناور هستند. PRO1 که برای استفاده در برنامه های صوتی زنده با مشخصات بالا طراحی شده است ، استاندارد جدیدی از عملکرد و قابلیت حمل را در یک فاکتور فرم کنسول دیجیتال جمع و جور تنظیم می کند.

میکسر دیجیتال صدا مایداس MIDAS M32R

میکسر دیجیتال صدا مایداس MIDAS M32R

میکسر دیجیتال M32R، کنسول دیجیتال لایو با ۴۰ کانال ورودی، ۱۶ پری آمپلی فایر میکروفون، ۲۵ خط میکس می باشد. از قابلیت ویژه ی این محصول، شبکه بندی با AES50، و قابلیت افزایش ۹۶ عددی ورودی و ۹۶ عددی خروجی می باشد. همچنین این وسیله دارای ۸ موتور پردازش افکت سیگنال استریو می باشد. علاوه بر اینها، این دستگاه دارای ۱۷ فیدر ۱۰۰ میلی متری موتور دار، صفحه نمایش ۵ اینچی و کنترلرهای تمام تاچ می باشد. از ویژگی دیگر این محصول، داشتن ۳۲ اینترفیس صوتی USB 2 می باشد.

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2-CC-TP

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2-CC-TP

زمین PRO2 دارای 64 کانال ورودی همزمان با 8 جایزه میکروفون Preamplifi MIDAS برنده و 27 اتوبوس میکس همزمان و فاز منسجم است. مانند همه کنسول های سری PRO ، ویژگی های PRO2 دارای تاخیر و دقت پردازش نقطه شناور 40 بیتی هستند. PRO2 که برای استفاده در برنامه های صوتی زنده با مشخصات بالا طراحی شده است ، استاندارد جدیدی از عملکرد و قابلیت حمل را در یک شکل فرم کنسول دیجیتال جمع و جور تنظیم می کند.

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO1IP

میکسر دیجیتال PRO1-IP

زمین PRO1 دارای 48 کانال ورودی همزمان با 24 جایزه گیرنده میکروفون MIDAS برنده و 27 اتوبوس میکس همزمان و فاز منسجم در یک قاب آلومینیومی سبک جدید است. مانند کلیه کنسول های سری PRO ، ویژگی های PRO1 دارای تاخیر و دقت پردازش 40 بیت شناور هستند. PRO1 که برای استفاده در برنامه های صوتی زنده با مشخصات بالا طراحی شده است ، استاندارد جدیدی از عملکرد و قابلیت حمل را در یک فاکتور فرم کنسول دیجیتال جمع و جور تنظیم می کند.

میکسر صدا مایداس MIDAS M32C

میکسر صدا مایداس MIDAS M32C

M32C با 40 ورودی و 25 اتوبوس ، مغز کنسول مخلوط کردن دیجیتال پرچمدار M32 را به خود اختصاص داده و همه آنها را به یک فاکتور فرم 1U آلومینیومی و فولادی با عملکرد بالا بسته بندی می کند اتصالات CAT5 شبکه ای AES50 دوگانه اجازه می دهد تا حداکثر 96 ورودی از راه دور و 48 کانال خروجی توسط M32C کنترل و پردازش شوند.

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2C-CC-TP

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2C-CC-TP

مرکز کنترل کنسول دیجیتال لایو کامپکت با 64 کانال ورودی ، 8 پیش نمایش کننده میکروفون Midas ، 27 اتوبوس میکس ، نرخ نمونه 96 کیلو هرتز و نمونه موردی از تور درجه یک ، کنسول مرکزی کنترل سیستم دیجیتال در ابعاد کوچک با قابلیت پردازش بر روی ۶۴ کانال ورودی، ۲۷ خروجی میکس باس، ۸ پیش تقویت کننده میکروفون مایداس، امکان پردازش 96KHz با قابلیت کنترل از طریق رایانه قابل حمل، تبلت و تلفن های هوشمند و به همراه جعبه حمل و نقل (هارد کیس)

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2C-CC-IP

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2C-CC-IP

زمین PRO2C دارای 64 کانال ورودی همزمان با 8 گیرنده میکروفون MIDAS برنده و 27 اتوبوس میکس همزمان و فاسکوئرن است. مانند همه کنسول های سری PRO ، ویژگی های PRO2C دارای تاخیر و دقت پردازش 40 بیتی دقت پردازش هستند. PRO2C که برای استفاده در برنامه های کاربردی صدای زنده با مشخصات بالا طراحی شده است ، یک استاندارد جدید از عملکرد و قابلیت حمل را در یک فاکتور فرم کنسول دیجیتال جمع و جور تنظیم می کند.

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2-CC-IP

میکسر صدا مایداس MIDAS PRO2-CC-IP

زمین PRO2 دارای 64 کانال ورودی همزمان با 8 جایزه میکروفون Preamplifi MIDAS برنده و 27 اتوبوس میکس همزمان و فاز منسجم است. مانند همه کنسول های سری PRO ، ویژگی های PRO2 دارای تاخیر و دقت پردازش نقطه شناور 40 بیتی هستند. PRO2 که برای استفاده در برنامه های صوتی زنده با مشخصات بالا طراحی شده است ، استاندارد جدیدی از عملکرد و قابلیت حمل را در یک شکل فرم کنسول دیجیتال جمع و جور تنظیم می کند.

میکسر دیجیتال مایداس MIDAS M32 LIVE

239,000,000 تومان

میکسر دیجیتال مایداس MIDAS M32 Live

نگاهی دقیق به M32 LIVE نشان می دهد که یک ظاهر طراحی شده از هر لحاظ کلمه کاملاً جدید است. عناصر طراحی با الهام از اتومبیل Rajesh Kutty کاملاً با امضای قابل تشخیص Midas ، M32 LIVE را از سایر کنسول های دیگر جدا می کند. فرم فرم بسیار زیبا و ظریف آن ، کاملاً انقلابی در تجربه ترکیب زندگی می کند.