توضیحاتی برای خرید پاور میکسر دایناکورد

دایناکورد یکی از شرکت های المانی است که مانند شرکت های دیگر الکتروویس ، میداس و …  در زمینه های تجهیزات صوتی و اجرای زنده فعالیت میکند که پاورمیکسر دایناکورد یکی از پرفروش ترین های محصولات این شرکت می باشد.برای مشاهده و خرید پاور میکسر ارزان کلیک کنید

پاور میکسرها درواقع نوعی میکسر هستند که دارای تقویت کننده یا همان آمپلی فایر ها می باشند . میکسر صداها را باهم ترکیب میکند و این وظیفه در پاور میکسر به عهده ی آمپلی فایر ها می باشد .

پاورمیکسر به دلیل اینکه کوچک و قابل حمل است برای اجرای زنده مناسب است همچون : اجرا در سالن همایش ، رستوران ، تالار ، هیئت ها و مجالس دیگر….

در آوا ای وی ال خرید پاور میکسر ارزان را با قیمتی باور نکردنی و همچنین تخفیف های رویایی برای شما فراهم کرده ایم . با خرید پاور میکسر دایناکورد از فروشگاه امتیاز فوق العاده ای را کسب نمایید که میتوانید از امتیاز خود در خرید های بعدی نیز استفاده نمایید.

سری های پاورمیکسر دایناکورد

کنسول سری POWER MATE از دهه 90 تا الان در حال تولید می باشد و سری یک ( PM1)  از قدیمی های نسل پاورمیکسر دایناکورد می باشد و الان سری سه( PM3 ) تازه عرضه شده که فوق العاده است . این سری پاورمیکسر  شامل مدل های متفاوتی با قدرت و امکانات مختلف می باشد همچون پاور میکسر  2200 ، پاور میکسر 1600 ، پاور میکسر 600 ، پاور میکسر 1000 و پاور میکسر 502. نمایش انواع پاور میکسر 

که خرید پاور میکسر  در تمامی این مدل ها را در آوا ای وی ال برای شما فراهم کرده ایم اگر نیاز به مشاوره داشتید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

این سری پاور میکسر دایناکورد انعطاف زیادی را دارا می باشد درواقع یعنی برای گرفتن هر نوع خروجی و ورودی دستتان باز است و میکسر آن چیزی کم ندارد . پاور نیز قطعا یکی از بهترین ها می باشد و این را فقط کسانیکه انهارا تست کرده باشند میفهمند که از نظر قدرت خروجی صدا با مشکلی مواجه نمی شوند .

پاور میکسر تمام آن چیز هایی که شما نیاز دارید را دارد یک میکسر ، تقویت کننده ، اکولایزرها و افکت ها. کافیست که میکروفون و باند خود را وصل و اجرا را شروع نمایید . نمایش انواع تجهیزات اجرای زنده

سیستم ترکیبی پاور میکسر دایناکورد چیست؟

پاور میکسر دایناکورد با داشتن سیستم ترکیبی کامپکت و کامپکت خود ، موقعیت قطب را در این بخش از بازار به واسطه کیفیت صدای ، اجزا و ویژگی های آن به دست آورده است. سه مدل cms 1000-3 ، cms 1600-3 و cms 2200-3 در تعداد کانال های ورودی میکرو / خط ارائه شده متفاوت هستند ، اما در غیر این صورت مجهز یکسان هستند.

کنسول های سیستم ترکیبی جمع و جور پاور میکسر  برگرفته از کیفیت صوتی ، مؤلفه ها و ویژگی های اوج بخش خود است. با ادغام یک پاور میکسر  با کیفیت بالا آنالوگ با بهترین پردازنده های دیجیتال 24/48 بیتی اثر studiograde ، سری CMS راه حل ارجح برای تعداد زیادی از برنامه های صوتی حرفه ای خواستار است. با ارائه تمام سطح کیفیت ، CMS 1000 ، 1600 و 2200 بزرگتر، مجموعه کامل ویژگی ها را ارائه می دهند ، در حالی که CMS 600 برای اندازه بهینه شده است. این برند در بازار دارای گارانتی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

نکته مهم: باند ها باید بر اساس محیط انتخاب شوند . به دسته ی باندها در آوا نگاهی بندازید و بهترین هارا انتخاب نمایید .

مشاهده همه 5 نتیجه