هر آنچه باید در خرید پاور میکسر Yamaha  بدانید

حتما دیده‌اید و یا شنیده‌اید که وقتی از دست‌اندر کاران ساخت یک موسیقی که صحبت می‌کنند به میکسر و میکس‌کننده آن نیز اشاراتی می‌شود. میکس موسیقی اهمیت زیادی در گوش‌نواز شدن آن دارد. چراکه کیفیت میکس می‌تواند موجب موفقیت و یا شکست اجرای زنده شود. پس خرید پاور میکسر Yamaha با کیفیت و معتبر بسیار مهم است. همچنین یک پاورمیکسر، بسیار در بالا بردن کیفیت صدا تاثیرگذار خواهد بود و در سبک کردن تجهیزات برای اجراها  بسیار کمک‌کننده است. پس پیشنهاد ما این است برای کیفیت و راحتی جابجای؛ در کنار یک میکسر، پاور میکسر نیز تهیه کنید.

برند یاماها

یاماها از برندهای معتبر و قدیمی در زمینه پاورمیکسر است که بیش از صد سال است در زمینه طراحی و تولید تجهیزات موسیقی فعالیت می‌کند. این برند ژاپنی با وسواسی خاص تجهیزات خود را طراحی و تولید می‌کند که بیشتین کارایی و عمری طولانی داشته باشند. همچنین این محصولات در برقراری ارتباط، یعنی دریافت و یا ترکیب سیگنال‌ها هیچگاه دچار تداخل و یا نقصی نمی‌شوند. در نتیجه این ساختار ایده‌آل در کنار قیمت‌ مناسب که با خرید پاور میکسر Yamaha می توانید متوجه ان شوید توانسته یاماها را از محبوب‌ترین پاومیکسرهای بازار کند.

در کل هرگاه شما قصد خرید محصولی را به طور اینترنتی می‌کنید بهتر است حتما نظرات و توصیفات خریداران قبلی این محصول را برانید. برای دانستن این نظرات می‌توانید به سایت آوا_ ای وی ال، در قسمت نظرات محصول بروید و آن‌ها را بخوانید. البته می‌توانید با مشاور سایت تماس گرفته و درباره پاورمیکسر یاماها اطلاعات کسب کنید و ویژگی‌های آن را با خواسته‌های خود از کالا مقایسه کنید.

اگر بخواهیم به طور مختصر از نظرات و فیدبک خریداران پاورمیکسر یاماها بگوییم؛ این است که در کل رضایت خوبی نسبت به محصول داشته‌اند. معمولا اکثر آن‌ها از لحاظ ساختار، عملکرد، تنوع و ماندگاری زیاد به این پاور میکسر رای مثبت دادند. همچنین از قیمت محصول نسبت به کارایی آن نیز راضی بودند.

آوا- ای وی ال مرجع خرید پاورمیکسر یاماها

فروشگاه حضوری و اینترنتی آوا_ ای وی ال یکی از فروشگاه‌های فعال در زمینه فروش تجهیزات موسیقی و صوتی است. در این فروشگاه اگر به دنبال پاورمیکسر باشید با یک سرچ ساده در صفحه اول سایت، تنوع زیادی از آن را می‌یابید.همانطور که گفتیم برند یاماها از برندهای معتبر در زمینه پاورمیکسر است که معمولا خریداران خود را پشیمان نمی‌کند. با سرچ پاور میکسر یاماها انواعی از آن را خواهید دید. بهتر است تک تک را باز کرده و قیمت نقد و بررسی محصول را بخوانید تا بتوانید خریدی بهتر داشته باشید. در سایت علاوه بر نقد و بررسی، مشخصات، تصاویر و نظرات را می‌بینید که کمک شایانی در خرید پاور میکسر Yamaha به شما خواهد کرد. در کنار تمام این‌ها مشاور رایگان آوا_ ای وی ال 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می‌باشد تا به تمام سوالاتتان پاسخ دهد. پس از جهت خرید اینترنتی لازم نیست نگرانی داشته باشید. با این وجود اگر باز هم خرید اینترنتی برای شما ریسک بالایی دارد، می‌توانید با هماهنگی قبلی به محل فروشگاه بروید و به طور حضوری خرید کنید.

انواع پاور میکسر یاماها

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 212S ، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 5014C، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX2، پاورمیکسر یاماها EMX5، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 512SC، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 5016CF، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX7، پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 312SC.

این پاور میکسرها در تعداد ورودی، کانال، کیفیت صدا، قیمت و … با هم فرق دارند. رنج قیمتی این پاورمیکسرها از حدود 12 میلیون شروع شده و تا 33 میلیون می‌رود. گران‌ترین محصول این برند Yamaha EMX 5016CF است که ویژگی‌هایی از قبیل حداکثر کیفیت صدا، کنترل بالا، راه اندازی سریع، عملکرد آسان، تقویت کننده برق، جلوه‌های دیجیتال، EQ گرافیکی و سیستم بهینه دارد. در کل شما باید با توجه به میزان کاری که با این پاور میکسر دارید، انتخابی درست برای خرید پاور میکسر Yamaha در میان تنوع بالای ان  داشته باشید.

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 212S

پاورمیکسر یاماها EMX5

25,510,000 تومان

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 512SC

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 5016CF

47,030,000 تومان

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX7

31,940,000 تومان

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 312SC

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX2

17,390,000 تومان

پاور میکسر یاماها Yamaha EMX 5014C

36,070,000 تومان