نمایش دادن همه 4 نتیجه

پردازنده صدا DYNACORD-DSP 260

پردازنده صدا DYNACORD-DSP 260

دایناکورد با استفاده از مدیر سیستم‌های صوتی پردازنده صدا DYNACORD-DSP 260 درزمینه پردازنده‌های سیگنال خلاقانه دیجیتال به‌روزآوری این سیستم‌ها را ادامه می‌دهد. بر اساس مدرن‌ترین سخت‌افزارها ، این مدیر سیستم الگوریتم‌های آزمایش‌شده و تست‌شده و همچنین جدید را برای ساخت ساده و سریع سیستم‌های چند راهه فعال فراهم می‌کند.کراس اوور/پردازنده صدا

Dynacord مدیر سیستم صوتی دیجیتال DSP 260 2 در 6 را ارائه می دهد. براساس مدرن ترین سخت افزار ، DSP 260 الگوریتم های آزمایش شده و جدید و جدیدی را برای ساخت سریع و ساده سیستم های فعال چند منظوره فعال ارائه می دهد. DSP 260 با تأکید بر دوستی کاربر طراحی شده است.

پردازشگر صدا الکتروویس ELECTRO VOICE.DC-ONE

کراس اوور Electro-Voice DC-One:

کراس اوور یا پردازنده صدا DC-One الکتروویس، وسیله ای مناسب برای تنظیم فرکانس بلندگو ها و تنظیم فرکانس CROSS-OVER می باشد. همچنین این وسیله با اکثر بلندگوها سازگاری دارد و وسیله ای مناسب برای نصب دائم در محیط های صدابرداری است. این کراس اوور قابلیت تبدیل داده ی ۲۴ بیتی آنالوگ به دیجیتال و بالعکس را دارد. پاسخ فرکانسی این وسیله از ۱۰ هرتز تا ۲۲ کیلوهرتز می باشد. به علاوه مقاومت خروجی این وسیله ۵۰ اهم و توان مصرفی آن ۲۵ وات است. بلندی این محصول؛ ۴۴٫۲۵ میلی متر، عرض آن ۴۸۲٫۶ میلی متر و طول آن ۳۵۵٫۶ میلی متر و وزن آن ۴٫۶ کیلوگرم می باشد.

پردازشگر صدا الکتروویس ELECTRO VOICE-DX 46

پردازنده صدا الکتروویس DX46 ELECTRO VOICE :

پردازنده صدا الکتروویس DX46 ELECTRO VOICE ، وسیله ای مناسب برای تنظیم فرکانس بلندگو ها و تنظیم فرکانس CROSS-OVER می باشد. همچنین این وسیله با اکثر بلندگوها سازگاری دارد و وسیله ای مناسب برای نصب دائم در محیط های صدابرداری است. این دستگاه دارای نرم افزار IRIS-Net جهت کنترل و نظارت خطوط صدابرداری است.

پردازنده صدا دایناکورد DYNACORD DSP 600

پردازنده صدا دایناکورد 600 یک پردازنده سیستم دیجیتال شبکه‌ای با 2  ورودی آنالوگ، 2 ورودی دیجیتال AES / EBU و 6 خروجی آنالوگ است. در این مدل پردازش سیگنال صوتی با بالاترین کیفیت با توپولوژی دوبعدی DSP، 24 بیتی مبدل‌های AD / DA و با وضوح پردازش 48 بیتی دو برابر شده است. در حدود 116 دسی‌بل، محدوده دینامیکی DSP 600 در حدی بالاتر از چیزی است که ازلحاظ فنی امکان‌پذیر است؛ THD کمتر از 0.002٪ است. DSP 600  استانداردهای جدیدی را در زمینه پردازش بلندگوهای دیجیتال با فیلترهای IIR و فیلترهای باکیفیت بالا 512 شیر FIR، حفاظت بلندگو دقیق و مفهوم تأخیر چندمرحله‌ای ارائه می‌دهد. پیکربندی و کنترل DSP 600 به‌طور مستقیم در دستگاه یا با کمک IRIS-Net از طریق اترنت و / یا USB انجام می‌شود.