NEUTRIK NA3MM رابط کنون (XLR) دو سر نر نوتریک

NEUTRIK NA3MM رابط کنون(XLR)دو سر نر نوتریک

رابط کنون دو سر نر مدل NA3MM بی شک یکی از مهم ترین محصولات برتر در صنعت صدابرداری و در زمینه ی اتصالات می باشد. این محصول یک تبدیل مهم برای اتصال دو قسمت گسسته به یکدیگر با حداقل نویزپذیری و بیشترین حد صحت داده می باشد. بدین معنی که نویز محیطی و یا بطور کل اختلالات خارجی روی این محصول حداقل تاثیر را دارد.

NEUTRIK NA3FF رابط کنون دو سر ماده مدل NA3FF

NEUTRIK NA3FF رابط کنون دوسر ماده مدل NA3FF

رابط کنون دو سر ماده مدل NA3FF بی شک یکی از مهم ترین محصولات برتر در صنعت صدابرداری و در زمینه ی اتصالات می باشد. این محصول یک تبدیل مهم برای اتصال دو قسمت نر گسسته به یکدیگر با حداقل نویزپذیری و بیشترین حد صحت داده می باشد. بدین معنی که نویز محیطی و یا بطور کل اختلالات خارجی روی این محصول حداقل اثر را دارد. طراحی بی نظیر و فوق العاده ی بدنه ی این محصول که حاصل خلاقیت طراح آن می باشد، عمر طولانی محصول را تضمین می نماید.

NEUTRIK NAC3FCB فیش پاورکون نوتریک

NEUTRIK NAC3FCB فیش پاورکون نوتریک

کانکتور کابلی با قابلیت قفل شوندگی، برق رسانی محافظت شده، ترمینال های قفل شونده فیش پاورکون مدل NAC3FCB، یک کانکتور قفل شونده ی AC است که از داخل دارای ۳ اتصال مسی، فاز ، نول و ارت می باشد. این کانکتور جایگزین انشعابات دو طرفه است برای زمانیکه نیاز به یک اتصال مطمئن و بی خطر بین دو مسیر مختلف برق رسانی داریم.

NEUTRIK NAC3FCA فیش پاورکون نوتریک

NEUTRIK NAC3FCA فیش پاورکون نوتریک

کانکتور کابلی با قابلیت قفل شوندگی، برق رسانی محافظت شده، ترمینال های قفل شونده فیش پاورکون مدل NAC3FCA، یک کانکتور قفل شونده ی AC است که از داخل دارای ۳ اتصال مسییعنی فاز ، نول و ارت می باشد. این کانکتور جایگزین انشعابات دو طرفه است برای زمانیکه نیاز به یک اتصال مطمئن و بی خطر بین دو مسیر مختلف برق رسانی داریم.

NEUTRIK NBNC75BFG7 فیش BNC نوتریک

NEUTRIK NBNC75BFG7 فیش BNC نوتریک

فیش BNC مدل NBNC75BFG7، کانکتوری با مقاومت ۷۵ اهم بوده و مناسب دستگاه های HD است. این کانکتور ضامن راحت بودن برای دسترسی به سیم ها در شرایط شلوغی است و حتی می تواند با کد رنگی تقسیم بندی شود.

NEUTRIK NC5MXX فیش کنون ۵ پین نر نوتریک

NEUTRIK NC5MXX فیش کنون ۵ پین نر نوتریک

این کانکتور ۵ پین با بدنه ی آلیاژ نیکل و پین های نقره اندود شده می باشد.فیش کنون ۵ پین نر مدل NC5MXX ، نسل بعدی اتصالات کابلی XLR می باشد. این محصول که جانشین سری X می باشد که باعث می شود این محصول قابل اطمینان تر، ساده تر در اتصال و صحت داده ی بالا و مقاومت در برابر کشش باشد.

NEUTRIK NC3FD-LX فیش کنون ۳ پین ماده نصبی نوتریک

NEUTRIK NC3FD-LX فیش کنون ۳ پین ماده نوتریک

فیش کنون ۳ پین ماده نصبی مدل NC3FD-LX، با سطح داخلی قلع اندود، جنس بدنه جنس نیکل و پین های نقره اندود شده می باشد. سری DLX از این مجموعه بطور کامل از جنس نیکل بوده و دارای طراحی دو زمینه بسیار خلاقانه می باشد که باعث عملکرد مانند سپر حفاظتی در مقابل RF می باشد. این مدل از کانکتر ها با سری EMC XLR بهترین جفت را می سازند.

NEUTRIK NC3MRX فیش کنون ۳ پین نر نوتریک

NEUTRIK NC3MRX فیش کنون ۳ پین نر نوتریک

فیش کنون ۳ پین نر مدل NC3MRX ، زاویه ی قائم ، بدنه ی جنس نیکل، پین های جنس نقره سری RX این محصول همان مدل سری XX می باشد با تفاوت قائم بودن زاویه ی سرکابلی. این مدل جانشین سری RC با قابلیت اطمینان پذیری و امکانات بیشتر باعث سادگی در نصب و اتصالات مستحکم تر می شود.

NEUTRIK NC3FRX فیش کنون ۳ پین ماده نوتریک

NEUTRIK NC3FRX فیش کنون ۳ پین ماده نوتریک

یش کنون ۳ پین ماده مدل NC3FRX ، زاویه ی قائم ، بدنه ی جنس نیکل، پین های جنس نقره سری RX این محصول همان مدل سری XX می باشد با تفاوت قائم بودن زاویه ی سرکابلی. این مدل جانشین سری RC با قابلیت اطمینان پذیری و امکانات بیشتر باعث سادگی در نصب و اتصالات مستحکم تر می شود.

NEUTRIK NBNC75BLP9 فیش BNC نوتریک

128,000 تومان

NEUTRIK NBNC75BLP9 فیش BNC نوتریک

فیش BNC مدل NBNC75BLP9 ، کانکتوری با مقاومت ۷۵ اهم بوده و مناسب دستگاه های HD است. این کانکتور ضامن راحتی دسترسی در شرایط شلوغی سیم ها است و حتی می تواند با کد رنگی تقسیم بندی شود.

NEUTRIK NP3X فیش بنون استریو نوتریک

NEUTRIK NP3X فیش بنون استریو نوتریک

فیش بنون استریو مدل NP3X ، مدل جدیدی از سری های C موجود بازار است که با اندازه ی ۱٫۴ اینچی خود به عنوان نازک ترین مدل های بهبود یافته ی بنون های شرکت نوتریک شناخته می شود. همچنین اندازه ۱۴٫۵ میلی متری قسمت پشتی پلاستیکی آن باعث راحتی دسترسی در محیط های شلوغ و اشباع از سیم می شود.

NEUTRIK NC5FXX فیش کنون ۵ پین ماده نوتریک

NEUTRIK NC5FXX فیش کنون ۵ پین ماده نوتریک

این کانکتور ۵ پین ماده با بدنه ی آلیاژ نیکل و پین های نقره اندود شده می باشد. فیش کنون ۵ پین ماده مدل NC5FXX ، نسل آینده ی استاندار پذیرفته شده ی جهانی می باشد. این سری که جانشین سری X می باشد دارای قابلیت اطمینان بیشتر، سادگی در سر هم بندی و صحت داده ی بالا می باشد.