کابل رکوردر ZOOM ECM-6

5,500,000 تومان

کابل رکوردر ZOOM ECM-6

در زمان حضور رکوردهای پرتابل H5 و H6 از کمپانی ZOOM که دارای میکروفون هایی هستند که از بدنه جدا میشود و میتوان کپسول های مختلف را به آنها متصل نمود، کمپانی زووم کانکشن ۱۰ پین جدیدی را عرضه نمود که تا کنون در حال گسترش است و بروی بیش از ۱۰ محصول کمپانی زووم از قبیل F4 ، F8 ، F1 و غیره قرار دارد.

متعلقات رکوردر صدا Zoom SGH-6

متعلقات رکوردر صدا Zoom SGH-6

کپسول میکروفون شات گان SGH-6 از سری محصولات کمپانی ZOOM است که برای استفاده در کنار رکوردر های این تولید کننده مطرح طراحی و تولید شده است. این میکروفون را میتوان به صورت آپشنی مجزا برای انواع دستگاه های عرضه شده توسط کمپانی زووم که دارای درگاه ۱۰ پین انحصاری هستند، بکار برد. این میکروفون شات گان دارای یک کپسول کاندنسر و حساس است که میتوان از آن برای نمونه برداری صدای شاهد یا امبیانس استفاده نمود.

متعلقات Zoom APH-2N

متعلقات Zoom APH-2N

این پکیج متعلقات از کمپانی Zoom برای تکمیل کردن رکوردر پرتابل H2n طراحی شده است و تحت عنوان APH-2n عرضه می گردد. در این پکیج متعلقات یک  ریموت کنترل با سیم و یک بادگیر از جنس فوم فشرده، آداپتور، یک کابل افزایش دهنده، سه پایه رومیزی و یک کیف پلاستیکی برای حمل در کنار H2 عرضه می گردد.

متعلقات Zoom APH-1

متعلقات Zoom APH-1

این پکیج متعلقات از کمپانی Zoom برای تکمیل کردن رکوردر پرتابل H1n طراحی شده است و تحت عنوان APH-1n عرضه می گردد. در این پکیج متعلقات یک بادگیر از جنس فوم فشرده، آداپتور، سه پایه رومیزی و یک کیف پلاستیکی برای حمل در کنار H1 عرضه می گردد.

متعلقات رکوردر صدا Zoom HS-1

متعلقات رکوردر صدا Zoom HS-1

این متعلقات رکوردر پرتابل از کمپانی Zoom برای نصب رکوردر در درگاه فلش انواع دوربین های فیلمبرداری و DSLR طراحی شده است. HS-1 از یک پیچ استاندارد و یک صفحه چهار گوش به همراه دو مهره که بصورت یکپارچه طراحی شده است، تولید می شود و یک پایه نگهدارنده رکورد یا در اصطلاح کفشکی برای نصب رکوردر بروی دوربین است.

متعلقات Zoom PCF-8

7,000,000 تومان

متعلقات Zoom PCF-8

کیف محافظ PCF-8 جزیی از لوازم جانبی کامل برای رکوردر های پرتابل F4 و F8 یا F8n است که توسط کمپانی ZOOM عرضه گردیده. این کیف برزنتی یک ابزار سبک و همه کاره با دسترسی بالا برای رکوردر های پرتابل ذکر شده است و ساختاری مقاوم در برابر ضربه و نفوذ آب دارد.

متعلقات رکوردر صدا ZOOM SSH-6

6,000,000 تومان

متعلقات رکوردر صدا Zoom SSH-6

کپسول میکروفون شات گان SSH-6 از سری محصولات کمپانی ZOOM است که برای استفاده در کنار رکوردر های این تولید کننده مطرح طراحی و تولید شده است. این میکروفون را میتوان به صورت آپشنی مجزا برای انواع دستگاه های عرضه شده توسط کمپانی زووم که دارای درگاه ۱۰ پین انحصاری هستند، بکار برد.

متعلقات Zoom APH-4n

2,200,000 تومان

متعلقات Zoom APH-4n

این پکیج متعلقات از کمپانی Zoom برای تکمیل کردن رکوردر پرتابل H4n Pro طراحی شده است و تحت عنوان APH-4n Pro عرضه می گردد. در این پکیج متعلقات یک کابل USB، آداپتور، یک بادگیر مویی به همراه کابل تقسیم کننده و یک کابل استریو مینی جک TRS عرضه می گردد.

متعلقات Zoom APH-6

متعلقات Zoom APH-6

این پکیج متعلقات از کمپانی Zoom برای تکمیل کردن رکوردر پرتابل H6 طراحی شده است و تحت عنوان APH-6 عرضه می گردد. در این پکیج متعلقات یک آداپتور به همراه کابل USB وجود دارد تا بتوان H6 را به صورت مستقیم از طریق برق تغذیه نمود. همچنین متعلقات دیگری چون ریموت کنترل با سیم و یک بادگیر مویی همراه این پکیج عرضه می گردد.

متعلقات Zoom APH-5

2,350,000 تومان

متعلقات Zoom APH-5

این پکیج متعلقات از کمپانی Zoom برای تکمیل کردن رکوردر پرتابل H5 طراحی شده است و تحت عنوان APH-5 عرضه می گردد. در این پکیج متعلقات یک آداپتور به همراه کابل USB وجود دارد تا بتوان H5 را به صورت مستقیم از طریق برق تغذیه نمود. همچنین متعلقات دیگری چون ریموت کنترل با سیم و یک بادگیر مویی همراه این پکیج عرضه می گردد.

کیف رکوردر Zoom PCH-5

1,350,000 تومان

کیف رکوردر Zoom PCH-5

PCH-5 یک کیف برزنتی با صفحه شیشه ای برای حفاظت از رکوردر پرتابل H5 است که توسط کمپانی ZOOM برای محافظت از این رکوردر در حین حمل طراحی و تولید شده است. این کیف برزنتی در برابر آب و گرد و غبار رکوردر را محفوظ می نماید و صفحه شیشه ای آن اجازه میدهد تا به صورت بصری ضبط های خود را نظارت کنید.

کیف رکوردر Zoom-PCH6

1,400,000 تومان

کیف رکوردر Zoom-PCH6

PCH-6 یک کیف برزنتی با صفحه شیشه ای برای حفاظت از رکوردر پرتابل H6 است که توسط کمپانی ZOOM برای محافظت از این رکوردر در حین حمل طراحی و تولید شده است. این کیف برزنتی در برابر آب و گرد و غبار رکوردر را محفوظ می نماید و صفحه شیشه ای آن اجازه میدهد تا به صورت بصری ضبط های خود را نظارت کنید.