کپسول میکروفن شور SHURE RPW112/SM58

کپسول میکروفن شور SHURE RPW112/SM58

آیا سختی های جاده به بی سیم SM58 شما رسیده است؟ مشکلی نیست - آب شیرین برگشت. Shure RPW112 جایگزین کارتریج میکروفون ، مونتاژ مسکن و مشبک مات می شود ، و اساساً آن را در شرایط "جدید" بازیابی می کند. میکروفون جدید را فقط بخرید زیرا قدیمی شما یک حفره بیش از حد دیده است - به جای آن ، کارتریج بی سیم Shure RPW112 بی سیم SM58 را دریافت کنید!

پت گیر شور مدل shure ps-6

پت گیر شور مدل shure ps-6

از فیلتر پاپ با میکروفون برای محافظت از دیافراگم از انفجارهای ناگهانی صدا استفاده می شود که می تواند جلوه ای به وجود آورد. سپر از جهت شفاف بودن صدا "شفاف" است و در حرکت صدا به سمت میکروفون اختلال ایجاد نمی کند. فیلترهای پاپ معمولاً در استودیوهای ضبط واقع بین 1 "تا 8" در جلوی میکروفون مشاهده می شوند.

ست گیرنده و فرستنده شور shure ua844/swb

ست گیرنده و فرستنده شور shure ua844/swb

UA844 + SWB UHF پهنای باند آنتن توزیع سیستم از Shure در این است که برای گسترش یک سیستم میکروفون بی سیم هدفون Shure. می توان از آن برای تقسیم یک جفت آنتن به چندین گیرنده و تقویت سیگنال RF برای جبران تلفات درج استفاده کرد.

ابر میکروفن شور shure a58ws

ابر میکروفن شور shure a58ws

ضد آفتاب ضد کف شیشه ای برای میکروفن های بزرگتر از نوع "Shure" از نوع Shure ، مانند SM48 ، SM58® ، Beta 58A® یا 565SD. ابر میکروفن شور shure a58ws هم اکنون در فروشگاه آوا-ای وی ال، با نازل ترین قیمت و تضمین کیفیت کالا موجود است.

کپسول میکروفن شور SHURE RPW118/BETA58

کپسول میکروفن شور SHURE RPW118/BETA58

که Shure RPW118 جایگزین میکروفون عنصر جایگزین یک عنصر آسیب دیده یا معیوب در هر فرستنده میکروفون های بی سیم با استفاده از یک کپسول پویا SHURE BETA 58A. کارتریج میکروفون کاملاً با فرستنده های بی سیم دستی سری سری Shure L ، LX ، T ، EC ، SC ، UC ، ULX ، SLX ، Performance Gear ، UHF و UHF-R سازگار است.

کپسول میکروفن شور SHURE RPW174/KSM8

کپسول میکروفن شور SHURE RPW174/KSM8

سیاه RPW174 از Shure یک کپسول میکروفون پویا دو دیافراگمی است که با تمام فرستنده های بی سیم دستی قابل تعویض Shure - که به طور جداگانه فروخته می شود - سازگار است و برای تولید صدا در برنامه های تقویت صدا مانند اجرای زنده برای سالن های حرفه ای سطح بالا سازگار است.

ابر میکروفن شور shure a81ws

ابر میکروفن شور shure a81ws

صفحه نمایش شیشه جلو اتومبیل میکروفون فوم بزرگ Shure A81WS موجود در شیر آب را تضمین می کند که خوانندگان و مجریان با صدای بلند و واضح روبرو می شوند. ساخته شده از فوم با کیفیت بالا ، باعث کاهش پلاستیک ها ، صداهای ناخواسته نفس و صدای باد می شود و به گونه ای طراحی شده است

رابط پایه میکروفن شور shure a26x

850,000 تومان

رابط پایه میکروفن شور shure a26x

خیاط ساخته شده برای میکروفون Beta 56 ، Shure A26X یک لوله کششی میز است که میکروفون شما را به سه اینچ گسترش می دهد. همچنین میکروفون شما را با دستگاههای نصب سازگار می کند. لوله Shure در A26X 3 اینچ فرمت برای میز می ایستد ارتفاع اضافی فراهم می کند برای ضبط دسکتاپ. همچنین میکروفون Shure's Beta 56 را با دستگاههای مختلف نصب سازگار می کند.

ابرمیکروفن شور shure a2ws

ابرمیکروفن شور shure a2ws

  • متناسب با دینامیک SM56 ، SM57 و SM77 است.
  • همچنین متناسب با میکروفون های Shure 545 و 546 می باشد.
 

کپسول میکروفن شور SHURE RPW120/BETA87

کپسول میکروفن شور SHURE RPW120/BETA87

RPW120 از Shure در یک بتا 87A کپسول کندانسور میکروفون سازگار با اکثر Shure در تعویض فرستنده دستی (جداگانه)، به غیر از سیستم BLX و GLX-D است. این صدای صوتی واضح و دقیق را برای برنامه های حرفه ای تقویت صدا ، پخش و ضبط استودیو ارائه می دهد.

تقویت کننده آنتن Shure UA874XA

تقویت کننده آنتن Shure UA874XA

دریافت بهبود بی سیم را با UA874 تجربه کنید. این آنتن UHF با استفاده از یک آرایه دو قطبی تناوبی log برای تولید یک الگوی قلبی به سمت ناحیه پوشش مورد نظر ، دستیابی به رد بیشتر سیگنالهای RF در خارج از منطقه نسبت به آنتن های استاندارد موج 1/2 موجدار. یک آمپلی فایر یکپارچه با چهار تنظیم عملکرد افزایش درجات مختلف از دست دادن سیگنال کابل کواکسیال را جبران می کند. 

باتری فرستنده شور shure sb902

باتری فرستنده شور shure sb902

Shure SB902 یک باتری جایگزین برای فرستنده های بی سیم دستی Shure GLX-D و MXW است و داشتن چند مورد اضافی در اطراف ، آرامش جدی را به شما منتقل می کند. ما به طور مداوم از سیستم های بی سیم خود در اینجا در ava-avl استفاده می کنیم و می دانیم که یک باتری منفرد می تواند عملکردی کامل را ایجاد یا خراب کند.