چگونگی خرید دی جی کنترلر

برای  خرید دی جی کنترلر یا دستگاه دی جی لازم است ابتدا ان را بشناسید. به سخت افزاری گفته می شود که اجازه کنترل و دسترسی نرم افزار دی جی را از طریق لپ تاب یا کامپیوتر و یا گوشی موبایل فراهم می کند. در تعریف عامیانه دی جی کنترلر باید گفت دی جی کنترلر دستگاهی هست که رابط بین شما و نرم افزار دی جی می باشد و شما هر حرکتی را که بر روی دی جی کنترلر انجام دهید در نرم افزار دی جی اعمال می شود. دی جی کنترلر ضروری ترین تجهیزات برای هر دی جی به عنوان یکی از انواع تجهیزات مورد استفاده در موسیقی، دی جی کنترلر یکی از ضروری ترین تجهیزات برای هر دی جی به حساب می آید که کاربرد آن در تدوین و همچنین اجرای موسیقی های زنده در جشن ها و مراسم خاص می باشد، تا با استفاده از آن برای حاضرین یک محیط شاد و مملو از هیجان را به وجود بیاورند. به همین علت است که انتخاب یک دی جی کنترلر با کیفیت و عالی برای هر دی جی یک امر بسیار ضروری و مهم می باشد.

کار با دیجی کنترلر

شاید شما از خود بپرسید که با داشتن یک نرم افزار دی جی می توان کار یک دی جی کنترلر را انجام داد ولی شما کاملا در اشتباه هستین زیرا شما با نداشتن دی جی کنترلر اولا امکان دسترسی همزمان و چند گانه را به نرم افزار دی جی ندارید . به طور مثال با نداشتن دستگاه دی جی شما فقط یک دکمه و یا یک افکت ویا یک کارایی را روی نرم افزار می توانید کنترل کنید اما با خرید دی جی کنترلر شما همزمان می توانید چندین قسمت نرم افزار را کنترل کنید. دومین مزیت داشتن دی جی کنترلررا می توان به کارت صدای دی جی کنترلر اشاره کرد. اگر شما دی جی کنترلر نداشته باشید و فقط با لب تاپ کار کنید امکان تفکیک صدای هدفون دی جی را از صدای باند ندارید. اما با داشتن دی جی کنترلر شما می توانید موزیکی که شنونده می شنود را از موزیکی که شما دارید آماده پش می کنید را تفکیک نماید تا شنونده موزیک آماده نشده را نشنود.

دیجی کنترلر را یشتر بشناسیم

همانطور که اشاره شد دیجی کنترلر به سخت افزاری گفته می شود که به وسیله آنها کاربر می تواند به راحتی نرم افزار دیجی را کنترلر کرده و مدیریت نماید از جمله تچهیزایت که باید یک دی جی کنترلر داشته باشد کارت صدا است که داشتن یک کارت صدای خوب بر کیفیت کار صدا می افزاید و بر قیمت خرید دی جی کنترلر تاثیر گذار است که داشتن کارت صدای متفاوت بر اساس اینکه چه شرکتی ان را تولید کرده است بسیار اهمیت دارد و برند ان را تعیین می کند که در قیمت ان موثر است به طور مثال اگر 2 عدد دی جی کنترلر در یک سطح کارایی باشند اما از دو برندمتفاوت ان را تولیدکرده باشد قطعا ان دستگاهی دارای قیمت بیشتر است که در عرصه بازار به عنوان برند معروف تر جا افتاده باشد. در کنارنوع برند و کارت صدای با کیفیت میزان دسترسی به نرم افزار دی جی کنترلر نیز در قیمت گذاری ان موثر است به گونه ای که هرچه دی جی گنترلر به نرم افزار دی جی دسترسی بیشتری داشته اشد قطعا قیمت بالاتری بیشتر نیز دارد.

فروشگاه ما

سایت فروشگاهی آوا ای وی ال یک سایت فروشگاهی معتبر است که در زمینه تجهیزات صوتی بسیار قابل اطمینان است شما با مراجعه به این سایت علاوه بر اشنایی با سایر محصولات صوتی و به دست اوردن اطلاعات کافی در زمینه محصول صوتی مورد نظر می توانید محصول خود را باکیفیت مناسب و بهترین قیمت خریداری نماید. فروشگاه آوا ای وی ال با دادن مشاوره رایگان و داشتن خدمات پس از فروش مناسب همواره در راه مشتری مداری پیشرو بوده است .

نمایش 1–12 از 51 نتیجه

دی جی کنترلر Denon MC4000

دی جی کنترلر Denon MC7000

دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 4A

دی جی کنترلر Pioneer DDJ-RZ

دی جی کنترلر Pioneer DDJ SB3

9,800,000 تومان

دی جی کنترلر Numark N4

دی جی کنترلر Numark Mixtrack Platinum

دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 2A

دی جی کنترلر Numark 4Trak

دی جی کنترلر Denon MC6000-MK2

دی جی کنترلر Pioneer DDJ WeGO4

دی جی کنترلر Denon DJ MCX8000