دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 4A

دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 4A

دستگاه دی جی کنترلر بهرینگر CMD 4A یک دستگاه دی جی کنترلر استاندارد با قیمت ارزان می باشد.دی جی کنترلر بهرینگر CMD 4A با کارایی بالا و همچنین دی جی کنترلر ارزان قیمت جای خود را در بازار موزیک الکترونیک باز کرده است به طور مثال فروش دی جی کنترلر بهرینگر CMD 4A در سال 96 در ایران حدود 400 دستگاه بوده است که آمار فروش بالایی در دی جی کنترلر می باشد.

دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 2A

دی جی کنترلر Behringer CMD Studio 2A

CMD 2A Behringer DJ Controller عملی ترین کنترلر DJ و کم هزینه ترین کنترل کننده DJ در تبلیغات موسیقی الکترونیکی ایران است. این کنترلر کوچک DJ کوچک در همه جا در دسترس طرفداران موسیقی آزاد است. به شرطی که در جستجوی یک کنترلر DJ راحت و دارای قابلیت حمل و نقل ساده هستید و به همان سادگی می توانید از CMD 2A DJ Controller ساده استفاده کنید بهترین گزینه برای شماست. عدم نیاز به اتصال یا سیم رشته ای با اتصال USB به لب یکی از نکات برجسته این کنترلر دیجیتال اقتصادی برترین و درخشش این ابزار است.

دی جی کنترلر Behringer CMD Touch TC64

دی جی کنترلر Behringer CMD Touch TC64

Behringer CMD Touch TC64 برای تولید کنندگان و دی جی ها به طور یکسان برای استفاده با برنامه هایی مانند Ableton Live در نظر گرفته شده است ، کنترلر راه اندازی کلیپ 64 دکمه ای با بازخورد LED چند رنگ است. این واحد به شما امکان می دهد کلیپ های صوتی و رویدادهای MIDI را از طریق شبکه راه اندازی دکمه 8 x 8 برای ایجاد صداهای جدید ، ساختن حلقه ها ، کنترل جلوه ها و آهنگ های مخلوط کنید.

دی جی کنترلر Behringer CMD DC-1

دی جی کنترلر Behringer CMD DC-1

CMD DC-1 به عنوان کنترل کننده مستقل برای طیف گسترده ای از نرم افزار DJ و تولید از جمله Native Instrument Traktor * ، Serato Scratch Live * ، Ableton Live * و سایر برنامه های سازگار با MIDI کار می کند. این که آیا شما یک DJ ، تهیه کننده ، مهندس ضبط و یا سرگرمی هستید ، CMD DC-1 باعث می شود که دستان خود را به نرم افزار خود آسان و مقرون به صرفه کنید.