دی جی کنترلر Denon MC4000

دی جی کنترلر Denon MC4000

کنترل کننده معتدل ، با اکثر برنامه نویسان DJ کامل است. برای همکاری با Serato ، کنترل کننده DJ انعطاف پذیر Denon DJ MC4000 یک تصمیم باورنکردنی است. این کنترلر 2deck تمام نکات برجسته اساسی را که انتظار می رود عملکرد خوبی داشته باشد ، از جمله اره های تماسی ، فیدرها و پد های با کیفیت می دهد که یک انتقاد کاملاً ماهرانه به شما می دهد. به همین ترتیب فقط به iPad و برنامه نویسی djay Pro Algoriddim احتیاج دارید. استفاده ساده از علائم ، حلقه‌ها و تصاویر باعث شده است تا این کنترلر بهترین تصمیم در مورد ارزش خود باشد.

دی جی کنترلر Denon MC7000

دی جی کنترلر Denon MC7000

دی جی کنترلر MC7000 کنترلری مناسب استفاده از نرم افزار Serato Dj می باشد. MC7000 کنترلری کامل است که تقریبا برای هر پارامتری در نرم افزار Serato Dj یک ما به ازای سخت افزاری در اختیارتان قرار می دهد. از ویژگی های این کنترلر می توان به دو عدد جاگ ویل بزرگ با نمایشگر آن-بورد، 16 عدد پد رنگی، چهار کانال با faderهای با کیفیت و بسیاری ویژگی های دیگر نام برد که در این متن به آن ها اشاره خواهد شد.

دی جی کنترلر Denon MC6000-MK2

دی جی کنترلر Denon MC6000-MK2

در میان دی جی های حرفه ای، تنها چیزی که می تواند موجب تمایز شما از بقیه ی افراد شود توانایی و سخت افزار شماست. پس روی میکسری سرمایه گذاری کنید که برای حرفه ای ها ساخته شده است: MC6000 MkII Denon DJ. این میکسر پورتابل 4 دک/4 کاناله با کامپیوتر، دک Turntable و پلیر CD/DVD شما هماهنگ می شود.

دی جی کنترلر Denon DJ MCX8000

دی جی کنترلر Denon DJ MCX8000

Denon DJ's MCX8000 تمام آن چیزی که برای اجرا کردن با Serato DJ نیاز دارید را در اختیارتان می گذارد، بدون اینکه شما را مبتدی جلوه بدهد. روی این کنترلر، کنترل های کافی برای دسترسی به تمام بخش های Serato DJ به علاوه ی نمایشگرهای با کیفیت بالا که اطلاعات مهمی که به طور معمول روی لپ تاپ تان مشاهده می کنید را در اختیار خواهید داشت.

دی جی کنترلر Denon DN-MC6000

دی جی کنترلر Denon DN-MC6000

Denon DJ ، تولید کننده پیشرو تجهیزات DJ با کیفیت برتر ، معرفی کننده میکسر و MIDI Controller DN-MC6000 ، یک میکسر دیجیتال مستقل چهار کانال / هشت منبع با دیجیتال DJ با رابط MIDI و کارت صدا داخلی را معرفی میکند. DN-MC6000 با وجود ویژگی های حیرت انگیز ، عملکرد ماتریس کانال در زمان واقعی ، طراحی تبلت باریک ، ساخت و ساز پیشرفته شاسی از فولاد جامد و کیفیت صدای عالی ، DN-MC6000 یکی از کنترل کننده های پرچم دار Denon DJ است. 

دی جی کنترلر Denon MC2000

دی جی کنترلر Denon MC2000

برند دنون در دوران اخیر شاهد تجدید حیات بوده است. مجموعه ای از نسخه های نهایی با سطح بالاتر و بالاتر با واحدی که به طور نامحسوس خود را در انتهای سطح ورودی بازار قرار می گیرد ، صعود می کند. خوب وقتی می گویم سطح ورود ، کنترلر جدید Denon DJ MC2000 چیزی جز سطح ورود ندارد. به همراه نرم افزار DJ Intro Serato ، مسیر ارتقاء به Serato DJ منتشر شده است.