شرایط گارانتی

گارانتی آوا-ای وی ال

امروزه با توجّه به پیشرفت روز افزون علم و فن آوری و ایجاد رقابت نزدیک در بین کمپانی های سازنده، در جهت تولید محصولات با کیفیت، انتخاب برند (مارک) مورد نظر مشکل گردیده و با توجّه به نزدیک بودن فن آوری های بکاررفته در محصولات، ارائه خدمات برتر به مصرف کنندگان یکی از عوامل افزایش فروش و مقبولیت محصولات گردیده است. در این راستا شرکت آوا-ای وی ال با ارایه یک هفته مهلت تست و یک سال گارانتی برای تمامی کالاها سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی در خریدی راحت و بدون دغدغه دارد بی شک یکی از مهمترین خدمات قابل ارائه به مصرف کنندگان خدمات گارانتی است شرکت آوا-ای وی ال با بکارگیری مجربترین گروه و تجهیز آنها به جدیدترین ابزار، روش ها و اطلاعات، سعی در ارائه بهترین خدمات به مصرف کنندگان گرامی دارد.

شرایط گارانتی

  • کالاهای خریداری شده از دیگر فروشگاه های اینترنتی شامل گارانتی آوا-ای وی ال نمی باشند و شرکت آوا-ای وی ال هیچگونه مسئولیتی در قبال این کالاها ندارد.
  • خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد.
  • حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی ۱۲ ماه از تاریخ خرید محصول می باشد. تاریخ خرید محصول بر روی فاکتور ذکر گردیده است.
  • زمان بررسی کالا تحت گارانتی آوا-ای وی ال ۷۲ ساعت کاری بعد از پذیرش و مدت زمان تعمیر بسته به خرابی کالا متغیر می باشد.
  • خدمات تعمیر و رفع اشکال در دوران ضمانت حتی المقدور در داخل کشور توسط کارشناسان شرکت آوا-ای وی ال یا مراکز ذیصلاح انجام میگردد. چنانچه انجام این خدمات در داخل کشور میسر نباشد، به صلاحدید شرکت ، دستگاه به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات ضمانت در خارج از کشور منتقل و یا در صورت لزوم به کشور مبدا” انتقال می یابد، که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجامید. هزینه های ارسال و بازگشت و پی گیری مراحل انجام کار با شرکت آوا-ای وی ال است، ولی هزینه تغییراتی به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشد از خریدار نقداً دریافت می گردید.

 

ساعت و نحوه پذیرش

ساعات پذیرش جهت پشتیبانی همه روزه از ساعت ۱۱ لغایت ۱۷، غیر از روزهای پنج شنبه و تعطیلات رسمی می باشد. مراجعین پس از تحویل دستگاههای خود رسید دریافت می کنند. هزینه ایاب و ذهاب جهت خدمات گارانتی بعهده مصرف کننده می باشد .تحویل کالاهای تعمیری یا تعویضی همه روزه غیر از پنج شنبه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۱ لغایت ۱۷ انجام می پذیرد ارائه رسید دریافت کالا به هنگام تحویل الزامی می باشد.

 

فروشگاه آوا-ای وی ال AVA-AVL