هدفون شور SHURE SRH440e

هدفون شور SHURE SRH-440-e

کمپانی Shure سابقه ای 100 ساله در ساخت تجهیزات صوتی دارد. این شرکت با ساخت میکروفون های باکیفیت به شهرت جهانی رسید ولی توانایی اش در ساخت دیگر تجهیزات صوتی مثل هدفون نیز مثال زدنی است. SRH440 یک هدفون پیشرفته استودیویی است که صدایی استثنایی و شفاف تولید می کند. قدرت، امپدانس و حساسیت این هدفون کاملاً بهینه بوده و صدایی که به گوش شما می رساند بسیار دقیق و واضح است.

ایرفون شور shure se425-cl-e

ایرفون شور shure se425-cl-e

از هدفون‌هایی که بالای سر قرار می‌گیرند یا این‌که روی گردن سوار می‌شوند، خوش‌تان نمی‌آید؟ خوش‌بختانه شور برای‌تان یک ایرفون توگوشی تدارک دیده که از کیفیتی بسیار بالا بهره می‌گیرد و کاربران را راضی خواهد کرد.SE425 تمام جزئیات و ریزه‌کاری‌های موسیقی‌ها را پخش خواهد کرد و هم‌چنین یک تماس فوق‌العاده را برای‌تان به ارمغان می‌آورد.

ایرفون شور Shure SE112-GR

ایرفون شور Shure SE112-GR

ایرفون شور مدل SE112 در ابعاد 53.3×81.2×198 میلیمتر و با طول کابل 1.27 متر ساخته شده و در بازار لوازم جانبی کامپیوتر با بدنه ی مقاوم از جنس پلاستیک عرضه می گردد. این ایرفون به کمک آهنرباهای نئودیومی و درایورهایی با قطر 14.2 میلی‌متری صدایی با کیفیت مطلوب را به گوش‌های شما انتقال می دهد. 

هدفون شور مدل SRH1540

هدفون شور مدل SRH1540

هدفون استودیویی SHURE مدل SRH 1540یک محصول حرفه‌ای برای علاقه‌مندان به صنعت صدا و مهندسی صدا محسوب می‌شود.این هدفون با حداقل نشتی فرکانس و فیلتر کردن صدای محیط می‌تواند یک شرایط عاری از نویز و دوری از هرگونه صدای اضافی و مزاحم برای شما شرایطی را فراهم کند که بتوانید به‌خوبی پروژه‌های صوتی را دنبال کنید،

ایرفون مانیتورینگ شور Shure SE315

ایرفون مانیتورینگ شور Shure SE315-K

ایرفون SE315، یکی از اعضای خانواده ایرفون‌های مانیتورینگ شور، هنگامی که پای رقابت با بیشتر ایرفون‌های هم‌رده و هم‌قیمت در میان باشد، می‌تواند تک‌تک رقیبان را از میدان به در کند. تعداد ایرفون‌های میان رده‌ای که از کیفیتی در سطح SE315 برخوردار هستند، شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نباشد.

ایرفون مانیتورینگ شور Shure SE215

ایرفون مانیتورینگ شور Shure SE215

ایرفون SE215، یکی از کوچکترین اعضای خانواده ایرفون‌های مانیتورینگ شور، هنگامی که پای رقابت با بیشتر ایرفون‌های هم‌رده و هم‌قیمت در میان باشد، می تواند تک تک رقیبان را از میدان به در کند. تعداد ایرفون‌های اقتصادی که از کیفیتی در سطح SE215 برخوردار هستند، شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نباشد.

هدفون شور مدل SRH1840

هدفون شور مدل SRH1840

هدفون شور مدل SRH1840 از نوع درگوشی است. هدفون‌های درگوشی کاملاً گوش را احاطه کرده و به دلیل سایز بزرگ خود از بلند گوی‌های بزرگ‌تر و قدرتمندتری می‌توانند برخوردار باشند.شرکت Shure یکی ازشرکت‌های پیشگام در ساخت هدفون است.

هدفون شور SHURE SRH-940-E

هدفون شور SHURE SRH-940-E برای مهندسین صوتی حرفه ای و استودیو در استودیو طراحی شده است ، پاسخ دقیق را در کل طیف صوتی برای فرمت صاف با سطح بالا و باسن محکم ارائه می دهد. طراحی سبک وزن کامپوزیت با پیشانی خالی شده راحتی و قابلیت حمل عالی. دو کابل جداشونده (مستقیم و سیم پیچ) و یک مجموعه جایگزین لنت های گوش مخملی اطمینان از ماندگاری محصول طولانی مدت دارد. همچنین شامل یک مورد مسافرتی با زیپ سخت و یک آداپتور با روکش طلای 1/4 "(6.3) میلی متر است

هدفون شور Shure SRH840-E

هدفون Shure SRH840 برای ضبط و گوش دادن دقیق به موسیقی بهینه شده است. این هدفون حرفه ای دارای پاسخگویی فرکانسی بسیار دقیق و درایورهای داینامیک نئودیمیوم 40 میلیمتری است که علاوه بر ایجاد پاسخگویی فرکانسی دقیق، از خستگی گوش های شما نیز جلوگیری می کند. این هدفون علاوه بر مهیا کردن صدایی فوق العاده، بسیار راحت است و طول عمر بالایی دارد. یک کیف برای حمل راحت تر هدفون نیز در پکیج این محصول قرار گرفته است. علاوه بر این موارد، به دلیل این که SRH840 کابل های جداشدنی و یک جفت ایرپد اضافی دارد، شما می توانید آسوده خاطر باشید که هزینه ای که برای این هدفون پرداخت می کنید، یک سرمایه گذاری بلند مدت است و این هدفون تا سال ها برای شما کار خواهد کرد.

هدفون شور SHURE SRH 440

دلایل مختلفی وجود دارد که هدفون شور SHURE SRH 440 از محبوب ترین هدفون هایی است که در استودیوهای حرفه ای مدرن پیدا خواهید کرد. این هدفون وضوح استثنایی و تولید مثل دقیق صدا را برای ایجاد سوابق ضربه به شما می دهد. کف پوش های متراکم که گوش شما را به طور کامل محاصره کرده است ، هدفون SRH440 را فوق العاده راحت می کند ، که برای این جلسات ضبط طولانی تر ، کیفیتی ضروری است. این بالشتک متراکم و همچنین پشت های کاملا بسته آنها ، درجه ای از ایزوله بودن را به SRH440 اختصاص می دهد ، بنابراین صدای داخل تلفن ها به میکروفن های باز باز نمی شود. 

هدفون شور SHURE SRH 240E

هدفون Shure SRH240 با مد نظر قرار دادن راحتی هرچه بیشتر کاربر باز طراحی شده است. هدبند و ایرکاپ باز طراحی شده ی این هدفون، ارگونومی بیشتری دارند و راحتی بیشتری را برای شما فراهم می کند. این هدفون دارای طراحی پشت بسته است و نویز محیط اطراف را بلاک می کند و به همین دلیل می تواند انتخاب خوبی برای گوش دادن به موسیقی با آیپاد و یا ضبط در استودیو باشد. دیگر نگران این که صدای میکس هدفون به میکروفن درز کند نباشید. علاوه بر نکاتی که گفته شد، پاسخگویی فرکانسی وسیع این هدفون به شما اجازه می دهد عمیق ترین بیس ها و زیرترین صداها را به خوبی بشنوید.